Petrol
112.91
0.78%
Euro
16.77
3.26%
Dolar
15.88
2.17%
Altın
930.74
1.30%
Borsa
2395
0.17%
Bitcoin
472.340
-2.85%
21ºC
İstanbul
Güneşli 21 C

  CHP'li Silivri Belediye Başkanı kumarhane önünde görüldü

  Silivri Belediye Başkanı Işıklar’ın makam aracını kumarhane önünde görüntüleyen CHP’li meclis üyesi Ünal Doğrul ortalığı karıştırdı.
  • 13.04.2015 - 08:00
  CHP'li Silivri Belediye Başkanı kumarhane önünde görüldü

  CHP li Silivri Belediye Başkanı kumarhane önünde görüldü #1

  7 Haziran seçimleri öncesi CHP’li belediyelerde yaşanan kavgalara Şişli'den sonra Avcılar ve Silivri de eklendi.

  Kavgalar büyüyünce İstanbul İl Başkanı Murat Karayalçın, CHP Genel Merkez'in tepkisi üzerine devreye girdi. Silivri, Avcılar ve Şişli Belediyesi’nde Meclis Üyeleri ile Belediye Başkanları arasında yaşanan kavgalar istifayla sonuçlandı.

  Akşam'ın haberine göre, kavganın taraflarıyla tek tek görüşen Karayalçın, "Bu kavgalar partimize seçim öncesi büyük zararlar verir. Kavganızı, çekişmenizi 7 Haziran seçimi sonrasına bırakın" mesajını verdi.

  SİLİVRİ BELEDİYE BAŞKANI ARAZİYİ SATMAK İSTEDİ

  İlk kavga Silivri Belediyesi’nde patlak verdi. Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar’ın belediyeye ait bir araziyi satış için yetki istemesi, mecliste kavgaya neden oldu. Meclis üyelerinden Ünal Doğrul, Başkan Işıklar’ın yetki istemesine muhalefet şerhi koydu.

  CHP li Silivri Belediye Başkanı kumarhane önünde görüldü #2

  "KOMŞUDA YİNE PİŞTİ OLDUK"

  Doğrul, geçtiğimiz pazar günü Bulgaristan'da bir casino önünden geçerken Başkan Işıklar'ın makam aracı olarak kullandığı lüks cipi kumarhane önünde gördü. Doğrul, Facebook hesabından ''Pazar günü gezerken komşuda yine pişti olduk. Ya bir rahat bırakın. İnivasyon becerilerimizi geliştirelim'' mesajını yazdı. Bu mesajın ardından ikili arasında büyük bir tartışma yaşandı. Silivri'de ortalık karıştı.

  CHP li Silivri Belediye Başkanı kumarhane önünde görüldü #3

  CHP li Silivri Belediye Başkanı kumarhane önünde görüldü #4

  ŞİŞLİ’DE DE TAŞLAR YERİNDEN OYNAMIŞTI

  Emir Sarıgül’le yaşadığı tartışmayla gündeme gelen Belediye Başkanı Hayri İnönü, Kılıçdaroğlu’nun önerisiyle danışmanı yaptığı Ali Adnan Aslan’ın mektubuyla sarsıldı. Aslan, belediyede yaşanılan yolsuzluk ve hukuksuzlukları önce Kılıçdaroğlu'na ardından da Murat Karayalçın’a söyledi. Bu rahatsızlığına sonuç alamayan Aslan, istifa kararı aldı.

  AVCILAR'DA MESCİT YIKIMIYLA BAŞLAYAN TARTIŞMA KAVGAYA DÖNÜŞTÜ

  CHP’deki ikinci kavga ise Avcılar’da yaşandı. Paşaeli Piknik Alanı'ndaki mescidin yıkılmasıyla Avcılar Belediyesi'ndeki tartışma alevlendi. Komisyon seçimlerinde sandalyeler adeta havalarda uçuştu.

  CHP Meclis Üyesi Celal Fırat, hem partisinden hem de meclis üyeliğinden istifa etti. Celal Fırat, "O mescidin yapılmaması söylemiştim. Fakat beni dinlemedi. Kavga iplerin kopmasına neden oldu. Bu yapılanların yanlış olduğunu söyledim. Ama hiçbir karşılık bulamadık. Avcılar'da gerçekleşen gruplaşmayı bizzat Başkan Handan Toprak yaptı" dedi.


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir