Euro
15.0131
3.76%
Dolar
13.2502
3.39%
Altın
757.4
3.05%
Borsa
1.81
0.05%
Bitcoin
758.888
2.50%
7ºC
İstanbul
Çok bulutlu 7 C

  CHP'liler canlı billboard olacak

  Şirinevler'de toplanan CHP'li milletvekili adayları, canlı billboard olacak.
  • DHA
  • 25.05.2015 - 17:47
  CHP'liler canlı billboard olacak

  CHP liler canlı billboard olacak #1

  İstanbul Şirinevler Meydanı’nda CHP İstanbul milletvekili adayları İlhan Cihaner, Efkan Bolaç, Ali Şeker ve Hüseyin Özkahraman, CHP’nin seçim vaatlerinin yazılı olduğu tişörtleri giyerek yoldan geçen vatandaşlara şeker ve broşür dağıttı.

  SLOGAN ATTILAR

  Daha sonra AKP’nin propaganda afişlerinin yer aldığı billboardların önünde toplanan CHPli milletvekilleri ve partililer, “AKP’de israf var, CHP’de insan var”, “Mercedes’e değil, eğitime bütçe”, “Asgari ücret 1500 lira olacak” ve “Emekliye iki maaş ikramiye” şeklinde slogan attı.

  "CHP'LİLER CANLI BİLLBOARD OLACAK"

  Konuyla ilgili açıklama yapan CHP Milletvekili İlhan Cihaner, muhalefet partilerinin siyasi iktidarla değil devletle yarıştığını söyledi. Siyasi partiler arasındaki ekonomik eşitsizliği gidermek için yeni bir yöntem geliştirdiklerini anlatan Cihaner, "AKP’nin tek bir ilde harcadığı para, CHP’nin ve muhalefet partilerinin tüm Türkiye’de harcadığı paradan daha fazla. Tüm billboardlar, büyük binalar bunların hepsi AKP’nin propaganda materyalleriyle doldurulmuş durumda. İnanılmaz eşitsiz bir yarış var.Bunu gidermek için böyle bir yöntem geliştirdi partimiz. Bunlara canlı billboard diyoruz. Yurttaşlarımıza yönelik projelerimize bu şekilde geniş kesimlere duyurmaya çalışıyoruz. Artık tüm CHPliler canlı billboard olacak. Umarım bu eşitsiz yarışı birazcık olsun dengeleriz" dedi.

  CHP liler canlı billboard olacak #2

  "BİZLER ONLARLA EŞİT BİR ŞEKİLDE YARIŞMIYORUZ"

  CHP İstanbul milletvekili adayı Efkan Bolaç ise “Bizler onlarla eşit şekilde yarışmıyoruz. Binlerce onbinlerce billboardları var. Bunların parasını nereden verdiklerini dahi bilmiyoruz. Örtülü ödeneklerin hesaplarını vermiyorlar. Devlet bütçesiyle miting yapıyorlar. Bizler bu durumu protesto ediyoruz. Biz yaşanacak bir Türkiye için; asgari ücret 1500 lira olsun, emekliye iki maaş ikramiye olsun, taşerona son verilsin diyoruz. Bunun için diyoruz ki oy verin gitsinler” diye konuştu.

  CHP liler canlı billboard olacak #3

  İlginizi Çekebilir


  Görüş Bildir