Euro
9.7806
0.12%
Dolar
8.1043
-0.04%
Altın
463.71
-0.02%
Borsa
1.365
-0.87%
Bitcoin
453.553
0.12%
10ºC
İstanbul
Açık 10 C

  Davutoğlu: Fener kupayı alacak Galatasaraylılar üzülmesin

  Davutoğlu: Fenerbahçeliyim. Bu sene iyi gidiyoruz. Avrupa Kupası'nı alacağız.
  • 17.04.2013 - 10:15
  Davutoğlu: Fener kupayı alacak Galatasaraylılar üzülmesin

  Konya'da temel atma törenine katıldıktan sonra memleketi Taşkent ilçesini ziyaret eden Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu, bir lise öğrencisinin, 'Hangi takımı tutuyorsunuz?' sorusu üzerine Fenerbahçeli olduğunu söyleyerek, 'Bu sene iyi gidiyoruz. Avrupa Kupası'nı alacağız inşallah. Galatasaraylılar üzülmesin' dedi.Davutoğlu: Fener kupayı alacak Galatasaraylılar üzülmesin #1

  AİLE MEZARLIĞINA ZİYARET

  Konya'da temel atma törenine katıldıktan sonra memleketi Taşkent ilçesine giden Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu, burada vatandaşlar tarafından karşılandı. İlçe yöneticileri ve hemşehrileriyle bir süre sohbet eden Bakan Davutoğlu, eşi Sare Davutoğlu ve beraberindekilerle mezarlığa giderek aile kabristanını ziyaret edip dua etti.

  ''AVRUPA KUPASINI ALACAĞIZ GS'LİLER ÜZÜLMESİN''

  Mezarlık dönüşünde kendisini bekleyen İmam Hatip Lisesi öğrencilerini gören Bakan Davutoğlu, aracını durdurarak öğrencilerle selamlaştı. Bakan Davutoğlu sohbet ettiği öğrencilere nereli olduklarını sordu. İmam Hatip Lisesi öğrencilerinden Mahmut Tunç'un (16), 'Hangi takımı tutuyorsunuz' sorusu karşısında gülümseyen Bakan Davutoğlu, Fenerbahçeli olduğunu söyleyerek, 'Bu sene iyi gidiyoruz. Avrupa kupasını alacağız inşallah. Galatasaraylılar üzülmesin' dedi.Davutoğlu: Fener kupayı alacak Galatasaraylılar üzülmesin #2

  ''BENİ HAKKARİ'YE GÖTÜR''

  Selamlaştığı bir başka öğrencinin Hakkarili olduğunu öğrenen Bakan Davutoğlu, öğrenciye, 'Beni Hakkari'ye götür' dedi. Kendisinin de Hakkari'ye gideceğini söyleyen Bakan Davutoğlu, öğrenciden kendisini misafir etmesini istedi.

  Bakan Davutoğlu, öğrenciler arasında bulunan çocuklarla da sohbet ederek şakalaştı. Davutoğlu daha sonra kız ve erkek öğrencilerinin barındığı pansiyonları ziyaret etti.

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir