Euro
15.4346
0.04%
Dolar
13.5069
-0.09%
Altın
791.2200
0.20%
Borsa
2,096.28
1.13%
Bitcoin
581.564
-0.63%
6ºC
İstanbul
Kısmen güneşli 6 C

  Davutoğlu, Şanlıurfa İl Başkanları Toplantısı'na katıldı

  Başbakan Ahmet Davutoğlu, Şanlıurfa'daki AK Parti İl Başkanları Toplantısı'na katıldı.
  • 26.11.2014 - 12:48
  Davutoğlu, Şanlıurfa İl Başkanları Toplantısı'na katıldı

  Davutoğlu, Şanlıurfa İl Başkanları Toplantısı na katıldı #1

  Başbakan Ahmet Davutoğlu, Şanlıurfa'daki AK Parti İl Başkanları Toplantısı'nda yaptığı konuşmasında şunları söyledi;

  CHP'NİN İKTİDARA GELMESİNE KİM İNANIR

  "CHP gibi MHP de tek parti dönemindeki uygulamaları savunmaya başladı. Onlar çatıyla uğraşırken, biz güçlü bir devlet sistemi ile yolumuza devam edeceğiz. Kılıçdaroğlu hiç dertlenmesin, onun halini de görüyor millet, bizim halimizi de görüyor. Anket yapılsa CHP'nin iktidara geleceğine kim inanır?

  DEVLETİ GAZETELERDEN ÖĞRENİYOR

  Tunceli'de bizi kucaklayanlar belki farklı düşünceye sahip ama kimsenin gözünde ötekileşme hali görmedik. Kılıçdaroğlu, MİT teşkilatımızla ilgili ithamlarda bulunmaya devam ediyor. Kılıçdaroğlu, devleti gazetelerden öğreniyor, bir itham varsa ispat etmek zorundasın. Kılıçdaroğlu, MİT'le ilgili ciddi bir delil varsa ortaya koymalı. Biz MİT'i bu iftiralara karşı dayanaksız bırakmayız.

  ÇÖZÜM SÜRECİNİ SÜRDÜRECEĞİZ

  Çözüm sürecini kararlılıkla sürdüreceğiz. Ama Hakkari'den Edirne'ye, Muğla'dan Artvin'e kadar Türkiye'nin her bir köşesinde kamu düzenini kesinlikle zaafa uğratmayacak her türlü tedbiri de almaya kararlıyız. Türkiye'nin her yerinde siyaset yapmaya, Türkiye'nin her yerinde al bayrağı ve AK Parti bayrağını dalgalandırmaya kararlıyız ve bundan hiçbir şekilde taviz vermeyeceğiz.

  MİLLETE HİZMET EDEN DEVLET ANLAYIŞINI SAVUNACAĞIZ

  Birileri milleti adam etmeye ayarlı bir devlet anlayışını benimserken, biz millete hadim olan, hizmet eden devlet anlayışını savunduk, savunmaya devam edeceğiz. Birileri kendisinden farklı düşünen herkese, kendisinden farklı geçmişe sahip olan herkese düşmanca duyguları körüklerken, biz bütün düşmanlıklar karşısnıda muhabbetin sözücüsü olmaya devam edeceğiz."


  Görüş Bildir