Euro
15.3763
-0.97%
Dolar
13.5614
-0.8%
Altın
775.45
-0.42%
Borsa
1.81
0%
Bitcoin
762.499
5.81%
5ºC
İstanbul
Parçalı bulutlu 5 C

  Davutoğlu'ndan hemşehrilerine mektuplu davet

  Başbakan Ahmet Davutoğlu, Konya'da hemşehrilerinin ev adreslerine gönderdiği 600 bin mektupla hem oy istedi hem de mitinge davet etti.
  • Haber Merkezi
  • 26.05.2015 - 12:43
  Davutoğlu'ndan hemşehrilerine mektuplu davet

  Davutoğlu ndan hemşehrilerine mektuplu davet #1

  Başbakan Ahmet Davutoğlu, seçim bölgesi Konya'da, mektupla partisine destek istedi. Davutoğlu'nun hemşehrilerinin ev adreslerine PTT aracılığıyla gönderdiği mektubun yaklaşık 600 bin adet olduğu belirtildi.

  MEKTUBA TEŞEKKÜRLE BAŞLADI

  Mektubuna, "Bugüne kadar Ak Parti'ye destek vererek milletimize dik durma şeref ve onurunu yaşattığın için sana, ailene ve bütün dostlarıma teşekkür ediyorum" diyerek başlayan Davutoğlu, seçimlerde partisine destek verilmesini istedi.

  PARTİSİNE OY İSTEDİ

  Mektupta, ''Konya'nın bir evladı olarak seçime kendi vicdanının sesini dinleyerek tercihini kullanacağından ve desteğini esirgemeyeceğinden eminim. 7 Haziran seçimlerinde Ak Parti'ye vereceğin oy ile bu büyük ülkenin onurlu vatandaşlarının hak ettiği bir geleceğe mühür vurmuş olacaksın. Konya adına Türkiye'nin yükselişine yapacağın öncü katkıyı asla unutmayacağım'' denildi.

  MİTİNGE DAVET ETTİ

  Davutoğlu, mektubunda, 6 Haziran günü Konya'da yapacağı mitinge de davette bulunurken, Dışişleri Bakanlığı döneminde de 2011 yılında yapılan genel seçimlerde hemşehrilerinin ev adreslerine mektup gönderip oy istemişti.

  İŞTE DAVUTOĞLU'NUN GÖNDERDİĞİ MEKTUP

  Davutoğlu ndan hemşehrilerine mektuplu davet #2

  İlginizi Çekebilir


  Görüş Bildir