Euro
10.1204
0.03%
Dolar
8.6235
-0.04%
Altın
492.86
0.12%
Borsa
1.386
0%
Bitcoin
363.882
-2.19%
16ºC
İstanbul
Parçalı bulutlu 16 C

  Davutoğlu'ndan teşekkür konuşması

  Başbakan ve AK Parti Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, AK Parti 5. Olağan Büyük Kongresi sonrası teşekkür konuşması yaptı.
  • Ajanslar
  • 12.09.2015 - 18:57
  Davutoğlu'ndan teşekkür konuşması

  Davutoğlu ndan teşekkür konuşması #1

  1353 delegenin oyunu alarak yeniden Ak Parti Genel Başkanlığına seçilen Ahmet Davutoğlu, kongre sonunda teşekkür konuşması yaptı.  "İlk günkü aşkla birlik, dirlik, kardeşlik diliyoruz. Türkiye'de birlik ve beraberliğin, vizyonun yegane adresi AK Parti'dir" diyen Davutoğlu, konuşmasına şu sözlerle devam etti:

  "81 VİLAYETİN KARDEŞLİĞİ VAR OLACAK"

  "Bir hareketin olmazsa olmaz hususların başında ruh gelir. AK Parti kongresinde ortak ruh vardı. Biz bugün şunu gösterdik, AK Parti var oldukça 81 vilayetin kardeşliği var olacak, AK Parti var oldukça et ve tırnağı birbirinden ayırmak mümkün olmayacak, AK Parti var oldukça doğuyu batıdan, kuzeyi güneyden ayırmak mümkün olmayacak. AK Parti var oldukça, 81 vilayetin kardeşliği var olacak. Biz burada oldukça bu memleketin birliğini, dirliğini tehdit edecek hiçbir güce izin vermeyiz.

  DAVUTOĞLU SEÇİM STARTINI VERDİ

  Bu aynı zamanda bizim 1 Kasım seçim kampanyamızı başlatma işaretidir. Hayırlı, mübarek olsun. İnşallah, 22 Eylül'de aday tanıtım programında seçim beyannamesiyle milletimizin huzurunda olacağız. Bir partinin delegeleri o partinin hareket ve temsil gücüdür. Teşkilatlarımıza sesleniyorum 14 yılda olduğu gibi 1 Kasım'da zafere hazır olun. Şu andan itibaren seçim startı verilmiştir.

  ALLAH YAR VE YARDIMCIMIZ OLSUN

  Hayırlı mübarek olsun. Durmayacağız ilerleyen zamanda kadın ve gençlik kongrelerimizi de yapacağız. 22 Eylül'de seçim beyannamesi ile milletimizin karşısında olacağız. Allah yolumuzu açık etsin. Bizler küçük değil, büyük yolun yolcusuyuz. Allah yar ve yardımcımız olsun"

  Davutoğlu ndan teşekkür konuşması #2

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir