Petrol
97.23
-0.94%
Euro
18.4133
0.07%
Dolar
17.9525
0.11%
Altın
1.036
-0.29%
Borsa
2864
0.00%
Bitcoin
446.593
1.25%
23ºC
İstanbul
Parçalı bulutlu 23 C

  Demokrat Parti'den Mehmet Ağar'a ziyaret

  DP Genel Başkanı Uysal, Mehmet Ağar'ı ziyaret etti.
  • 27.06.2012 - 02:33
  Demokrat Parti'den Mehmet Ağar'a ziyaret

  Demokrat Parti den Mehmet Ağar a ziyaret #1

  DP Genel Başkanı Gültekin Uysal, genel başkan yardımcıları ve bazı partililerle Susurluk Davası kapsamında aldığı 5 yıl hapis cezası Yargıtay tarafından onandıktan sonra Yenipazar K1 Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu'na konulan Mehmet Ağar'ı ziyaret ettiler.

  DP Genel Başkanı Uysal, Genel Başkan Yardımcıları Naşit Birgüvi, Füsun Yaşar, Mehmet Bektur, Aşkın Çelik ile bazı il başkanları Mehmet Ağar'a ziyarette bulundu.

  CEZAMI TAMAMLAYIP MİLLETİME HİZMET EDECEĞİM

  Uysal, ziyaretin ardından gazetecilere yaptığı açıklamada, eski genel başkanları Mehmet Ağar'ı ziyaret ederek, kendisine ''geçmiş olsun'' dileklerini ilettiklerini söyledi.

  Uysal, Mehmet Ağar'ı iyi gördüğünü ifade ederek, kendisine ''Cezasını tamamlayıp, milletine hizmete devam edeceğini'' söylediğini aktardı.

  DOĞRU İLE YANLIŞ KARIŞMIŞTIR

  Ağar'ın kamu idareciliğinde çok önemli mesuliyetleri üstlenmiş, Türkiye'nin önemli kritik dönemlerinde vazife yapmış bir insan olduğunu kaydeden Uysal, ''Elbette ki bizler de dahil olmak üzere maddi, idari, hukuki soruşturmalar yapılır. Tartışmalı bir dönemdir. Doğru ile yanlış karışmıştır'' dedi.

  DÜŞÜRÜLEN UÇAK

  Uysal, Türk uçağının Suriye tarafından düşürülmesinin, Türkiye'nin son dönemde yürüttüğü dış politikanın sonucu olduğunu savunarak, ''Devlet geleneği olan bu millet, elbette karşılaştığı muamelenin cevabını verecektir'' dedi.

  Uysal, Türkiye'nin hem kendi güvenliğini hem de bölgenin ileriye dönük istikrarını koruyacak adımları atmasının beklendiğini de kaydetti.


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir