Euro
15.2406
-0.31%
Dolar
13.6302
0.30%
Altın
794.8450
0.03%
Borsa
1968
0.84%
Bitcoin
505.223
-2.81%
3ºC
İstanbul
Bulutlu 3 C
  Deniz Baykal'a CHP liderliğine dönecek misiniz sorusu İZLE

  Deniz Baykal'a CHP liderliğine dönecek misiniz sorusu İZLE

  Abbas Güçlü ile Genç Bakış'a katılan Deniz Baykal, siyasette sürprizler olabileceğini söyledi. Ayrıca programda Türk TV'lerinde bir ilke imza atıldı.
  • 13.11.2014 - 12:05

  deniz baykal

  CHP Eski Genel Başkanı Deniz Baykal uzun bir aradan sonra ilk kez Abbas Güçlü ile Genç Bakış’a konuk oldu.

  Partisinin dünü, bugüne ve yarını hakkında değerlendirmelerde bulunan Baykal'a, programın son bölümünde, “Baykal’ın yeniden genel başkanlığa dönmesi mümkün mü?” diye soruldu.

  Deniz Baykal'a CHP liderliğine dönecek misiniz sorusu İZLE

  "SİYASETTE SÜRPRİZLER OLABİLİR"

  Siyasetin sürekli değişim yaşanan bir alan olduğunu hatırlatarak, ne olacağının bilinemediğinin altını çizen eski CHP Lideri, "Siyasetin içinde daima bir sürpriz, bilinmezlik vardır. O bilinmezlik ne zaman ortaya çıkar, nasıl ortaya çıkar kimse bilemez." dedi.

  "ONA GÖRE GEREĞİ YAPILIR"

  Bekleyiş ve varsayımlara göre hareket etmenin doğru olmadığını söyleyen Deniz Baykal, "Seçmen olarak, politikacı olarak, partiler olarak, yöneticiler olarak görevimizi yapalım sonra ülkenin şartları hepimize ne yapmamız gerektiğini söyler bunun gereği de yapılır” ifadelerini kullandı.

  WHATSAPP'TAN SORU ALDILAR

  Abbas Güçlü ile Genç Bakış programı TV dünyasında bir ilke imza attı. Üniversite gençliğinin gündemi tartışmasını sağlayan program bu defa, canlı yayına WhatsApp'tan soru aldı. İzleyiciler verilen telefon numarasına gönderdikleri 20 saniyelik videolarla sorularını Deniz Baykal'a yöneltti.

  Deniz Baykal a CHP liderliğine dönecek misiniz sorusu İZLE #2

  Deniz Baykal a CHP liderliğine dönecek misiniz sorusu İZLE #3


  Görüş Bildir