Euro
10.3969
0.28%
Dolar
8.7551
0.2%
Altın
498.77
0.63%
Borsa
1.391
0%
Bitcoin
310.950
-0.95%
19ºC
İstanbul
Yer yer bulutlu 19 C

  Devlet Bahçeli: Bu zorbalık İsrail'in yanına kalmayacak

  MHP Lideri Devlet Bahçeli, İsrail'in Mescid-i Aksa'ya yaptığı saldırılar hakkında "Bu zorbalık İsrail'in yanına kalmayacak" dedi.
  • 08.11.2014 - 12:07
  Devlet Bahçeli: Bu zorbalık İsrail'in yanına kalmayacak

  Devlet Bahçeli: Bu zorbalık İsrail in yanına kalmayacak #1

  MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, İsrail’in Mescid-i Aksa’ya yaptığı saldırıyla ilgili açıklamalarda bulundu. "Bu zorbalık İsrail'in yanına kalmayacaktır." diyen Bahçeli, "Masumlara şiddet fermanı yazanlar, Müslümanlara kast edenler elbette cezasını bulacaklardır" ifadelerini kullandı.

  "İLK KIBLEMİZ MESCİD-İ AKSA'DIR"

  Bahçeli,şunları söyledi;

  "Üç büyük mescidimizin fazilet ve mehabeti çok büyüktür. Bunlar; Mescid-i Haram, Mescid-i Aksa ve Mescid-i Nebi'dir. Bu mescitlerimiz manevi hayatımızın burcu, İslam tarihinin derinliklerinden dualarla yükselen göz nurumuz, kutsal emanetlerimizdir. İlk kıblemiz Mescid-i Aksa'dır. Miraç'a şahitlik eden, maddi mesafeye rağmen manen hepimizin kalbinde var olan bu kutlu mekandır.

  "MÜSLÜMANLARIN İÇİ SIZLADI"

  Geçtiğimiz Çarşamba İsrail askerleri Mescid-i Aksa'ya saldırdılar, Siyonizm boyalı postallar Mescidi'mizi susturmak için kan kusturdular. İsrail acımasızlığı Kur'an-ı Kerim'e saygısızlık yaptı, Mescid'i gaza ve bombaya boğdu. Mihraba kadar her şey zarar gördü. Sonuçta tüm Müslümanların içi sızladı, feryatlar arşa ulaştı"

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir