Euro
15.6014
0.42%
Dolar
13.8021
0.61%
Altın
787.96
0.18%
Borsa
1.92
0.48%
Bitcoin
704.356
-3.01%
16ºC
İstanbul
Çoğunlukla güneşli 16 C
  Devlet Bahçeli'den CHP'lilere çağrı

  Devlet Bahçeli'den CHP'lilere çağrı

  MHP Lideri Bahçeli, Afyonkarahisar'da CHP'lileri MHP ile yürümeye davet etti.
  • 19.05.2015 - 13:13

  Devlet Bahçeli den CHP lilere çağrı #1

  MHP lideri Devlet Bahçeli, partisinin Afyonkarasihar mitinginde konuştu. CHP'ye oy veren seçmene seslenen Bahçeli, "CHP'ye oy veren vatandaşlarım çağrım sizleredir. Buyrun bu defa bizimle yürüyün" dedi.

  Devlet Bahçeli'den CHP'lilere çağrı İZLE

  Bahçeli'nin konuşmasından öne çıkan satır başları;

  İKTİDARA ELEŞTİRİ

  "İlk kez bir Başbakan Serok olmuş. İlk kez bir Başbakan terbiye ve ıslaha bu kadar muhtaç düşmüştür. AKP israfta ilk, soygunda ustadır. AKP Türkiye'ye kötülükte markadır.

  İlk defa bir Başbakan zam isteyen bir memura IMF'yi ikna edin demiştir. AKP milletimizin bir kez daha aldanacağını düşünmektedir. Umutlarınızın bitmek üzere olduğunu biliyorum, tarım ve hayvancılıkla uğraşan Afyonkarahisar kötü durumdadır.

  AFYONLU AÇ KALDI

  Hayvan, saman, buğday, arpa ithaldir, inanıyorum ki AKP de ithaldir. Pancar üreticisi Afyonlu aç kalmış Davutoğlu'nun umrunda değildir. Afyonkarahisar'da her evde en az bir işsiz vardır. Bu acı verici gerçeklerin sorumlusu AKP'dir. Sürekli Afyon'dan yola çıktık diye ahkam kestiler fakat kuruldukları Afyonkarahisar bittikleri yer olacaktır.

  HERKESİ ALACAK KADAR YÜREĞİMİZ BÜYÜK

  Bizimle yürü Afyonkarahisar, bizimle yürü Türkiye. MHP'nin iktidarı mazlumun, çaresizin, çiftçinin iktidarı olacaktır. Herkesi alacak kadar yüreğimiz büyüktür. AKP'ye oy veren vatandaşlarım ülkemiz kötüye gidiyor. İstikbalimiz için bu defa birlikte yürüyelim. CHP'ye oy veren vatandaşlarım çağrım sizleredir. Buyrun bu defa bizimle yürüyün.

  CEMEVİ GERÇEĞİNİ KABUL EDECEĞİZ

  Mart ayında 1400, Eylül ayında 1400 lira emekli destek ödeneğini almak için bizimle yürüyün. Asgari ücretle çalışan kardeşlerim, Erdoğan sizi yok saysa da bunalım yaşıyorsunuz. Asgari ücreti net 1400 liraya çıkartmak için hevesle yürüyoruz. Cemevi gerçeğini siyasi olgulardan uzak kabul edecek ve devlet yardımının önünü açacağız.

  ÜNİVERSİTE SINAVLARINI KALDIRACAĞIZ

  Mazotu 1 lira 75 kuruşa indireceğiz. Şoför esnafımız aklımızdasın. Aldığın yeni araçtan 10 yıl itibarıyla KDV ve ÖTV almayacağız. İşsiz kardeşlerim üzülmeyin her yıl 700 bin insana iş sağlayacağız. Fakir ailelere yardım olarak 150 liralık Hilal Kart uygulamasına geçeceğiz. Üniversite sınavlarını kaldıracağız."

  İlginizi Çekebilir


  Görüş Bildir