Petrol
112.6
0.50%
Euro
16.77
3.26%
Dolar
15.88
2.17%
Altın
930.74
1.30%
Borsa
2395
0.17%
Bitcoin
471.036
-2.64%
20ºC
İstanbul
Güneşli 20 C
  Devlet Bahçeli'nin Kırşehir ziyareti

  Devlet Bahçeli'nin Kırşehir ziyareti

  MHP Lideri Devlet Bahçeli, seçim çalışmaları kapsamında Kırşehir'ya yaptığı ziyarette büyük ilgi gördü.
  • 07.08.2014 - 13:07

  Devlet Bahçeli nin Kırşehir ziyareti #1

  MHP Lideri Devlet Bahçeli,  cumhurbaşkanlığı seçim kapsamında Kırşehir'i ziyaret etti. Bahçeli, Kırşehir’dan Kaman’a karayoluyla gelirken Kirlisu mevkiinde MHP Kırşehir İl Başkanı Cemil Cahit Pişkin, Kaman Belediye Başkanı MHP'li Erhan Talu, MHP Kaman İlçe Başkanı Yaşar İhsan Çelebioğlu tarafından karşılandı.

  "SİZİ BURADAN ÖPÜYORUM"

  Partililer, Bahçeli ile fotoğraf çektirmek için yarıştı. Bir vatandaşın"Sayın Genel Başkanım, yanınıza gelemiyorum o nedenle sizi buradan öpüyorum" diye bağırması, komik anlar yaşattı.

  Devlet Bahçeli nin Kırşehir ziyareti #2

  Devlet Bahçeli nin Kırşehir ziyareti #3

  ADAYLARDAN BİRİ TANINMIYOR DİYOR DÜNYA TANIYOR ONU

  Bahçeli'nin konuşmalarından satır başları; 

  "Adaylar kol kola girse eşit yapıyor deme imkanımız var mı. Türkiye’de demokrasi böyle. Böyle ortamda atıp, tutuyor yalan iftara hepsi var. Soruyorum, adaylarından biri tanınmıyor diyor. Dünya tanıyor onu. Recep Tayyip Erdoğan sıkışıyor, diyor ki bu Kahire doğumlu, bu lafa bu edepsizliğe bakın. Bu lafın ucu nereyle gidiyor. Kahire’de doğmuşsa ne olmuş? Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı değil mi? 1963’lü yıllar işsizlik almış başını gidiyor, vatandaşlarımıza yurt dışında çalışma imkanı doğuyor, önce Almanya ve diğer Avrupa ülkeleri. Niçin gidiyorlar, çoluğunun çocuğunun ekmek parası için. Binmişler bir trene Münih’e gitmişler.

  DİL YOK BİLDİK YOK

  Dil yok, bildik yok. Allaha sığınıyor oraları tanıyor yavaş yavaş, sonunda ev tutuyor, çocuklarını yanına alıyor. Hayat kuruyorlar. Bu arada Allah veriyor birkaç çocuk da orada oluyor, onlara ikinci üçünçü nesil diyorlar 4.5 milyon insan. Münih’de doğan çocukla, Kaman’la doğan çocuk var. Münih’de doğan çocuğa Recep bey ne diyecek? Münih’de çocuğun adı Osman'sa memleketin evladı değil. Bir ailenin dayanışmasını korumak için ana baba her türlü fedakarlık yapıyor. Bir sen cumhurbaşkanı olacağım diye aileyi parçalıyorsun. Gurbetçiler bu başbakana ne diye oy verecek. Bunların altında yatan başka şeyler var. Türkiye Cumhuriyetinin varlıklarına yeni Türkiye diye karşı çıkıyor. Bir şeyi hazmedemiyor. Cumhuriyetin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk Selanikli’sin, diyemiyor sağdan soldan dolandırıyor. Kayseri Pınarbaşı’da, bu milletin aziz evladı Alpaslan Türkeş, Lefkoşa’da doğru diye memleket evladı saymayacak mıyız?

  CHP GENEL BAŞKANINA ALEVİ DİYOR

  Geçenlerde çıktı, CHP Genel Başkanına Alevi diyor. Bölücülerin parti başkanına, eş başkanına Zaza diyor. Şu anda Ortadoğu’daki kimliksel tartışmayı Türkiye’de yapıyor. Sen kimsin, sünnisin ama kimsin, gerisi ne? Senin kaynağın bulaşık. Hasbelkadar Başbakan oldun, bari orada kal

  ELİNDE GÜÇ VAR DALGA DALGA GELİYOR

  Bu gidişata dur deyin. Bunu Cumhurbaşkanı yaparsanız,Türkiye başından çatlar. Çatlayan bu ülkede yarın kimin ne olacağı belli olmaz. Kendi nefsime söylüyorum, yalanın dolanın iftiranın yolsuzluğun rüşvetin hesabını sormazsam namerdim. Elinde güç var dalga dalga geliyor, bu milletin tsunamisi, yani dev dalgası olursa ara ki Tayyip Erdoğan’ı ve Ak Partili yöneticileri bul, bulabilirsen. İnşallah böyle şeyler yaşanmasın. Ekmeleddin bey bu göreve yakışır. Önce oy vereceğiz., sonra vicdanınızdan geçirin, bir karar verin, Cenabı Allah kime nasip ederse o cumhurbaşkanı olsun."  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir