Euro
10.1278
0.06%
Dolar
8.5566
-0.03%
Altın
496.29
0.23%
Borsa
1.36
0%
Bitcoin
337.707
8.28%
23ºC
İstanbul
Açık 23 C

  Devlet Bahçeli'nin Bilecik konuşması

  MHP Lideri Devlet Bahçeli, Bozüyük'ten sonra geldiği Bilecik'te düzenlenen mitingde halka hitap etti.
  • DHA
  • 21.05.2015 - 14:48
  Devlet Bahçeli'nin Bilecik konuşması

  Devlet Bahçeli nin Bilecik konuşması #1

  MHP Lideri Devlet Bahçeli, 7 Haziran seçim kampanyası kapsamında partisinin düzenlediği Bilecik mitingine katıldı. Seçimin önemini vurgulayan Bahçeli, Başbakan Davutoğlu'nun Yozgat'taki konuşmasında, 28 Şubat döneminde başörtüsü yasağının geldiğini ifade ettiğini söyleyerek şöyle devam etti;

  DAVUTOĞLU HABERİN OLSUN

  "Zulmün diz boyu olduğunu söylemiş, iktidarda da bizim bulunduğumuzu hayasızca ileri sürmüştür. Merhum Menderes asılırken MHP neredeydi diyen Davutoğlu bir kez daha mayına basmış, ters köşeye yatmıştır. Bilecik'ten Davutoğlu'na çağrıda bulunuyorum: Eğer 28 Şubat sürecinde MHP'nin iktidarda olduğunu ispat etmezsen namertsin. Eğer 28 Şubat'ta MHP'nin sorumluluk üstlendiğini hemen, çok acil somut delilleriyle ortaya çıkaramazsan siyasi şeref yoksunu olmaktan kurtulamayacaksın. Davutoğlu haberin olsun, yine çuvalladın, yine yaş tahtaya bastın.

  CAHİL MİSİN MÜFTERİ Mİ? ÇAMUR MUSUN MÜNAFIK MI?

  Cahil misin müfteri mi? Çamur musun münafık mı? Sayın Davutoğlu sen kimsin? Bu desteksiz atışları, bu yalan dolanı sana kimler öğretti? Milliyetçi Hareket'i 28 Şubat'ta iktidarda göstermek en hafif tabirle Türk milletine küfür, maneviyata saplanan zehirli hançerdir. 12 Eylül'ün gölgesinde palazlanan, darbelerin yan ürünü olan Davutoğlu ve zihniyeti değil midir? 28 Şubat'ın beşiğinde sallanan, kundağında pışpışlanan Davutoğlu ve zihniyeti değil midir? Yalancı bir şahıstan Başbakan olur mu?

  Devlet Bahçeli nin Bilecik konuşması #2

  ADALETİN ŞAMARI KAFANIZA İNER

  Paralel dediklerinin elinden tutup devlete yerleştiren, sonra da dönüp darbe yapıyorlar, inlerine gireceğiz diyen çürümüş bir anlayıştan bu ülkeye, bu millete hayır gelir mi? Davutoğlu bilesin ki, iki yanlıştan bir doğru çıkmaz. Ne var ki dört rüşvetçiden Yüce Divan çıkar ve adaletin şamarı kafanıza iner, çok yakında da arka arkaya inecektir."

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir