Petrol
112.68
1.53%
Euro
17.6251
0.56%
Dolar
16.6388
0.68%
Altın
978.19
0.96%
Borsa
2547
0.72%
Bitcoin
352.314
-2.27%
23ºC
İstanbul
Çok bulutlu 23 C

  Devlet Bahçeli'nin Bilecik'teki konuşması

  MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli Bilecik Bozüyük'te partililere hitap etti.
  • 25.02.2014 - 12:25
  Devlet Bahçeli'nin Bilecik'teki konuşması

  Devlet Bahçeli nin Bilecik teki konuşması #1

  MHP Lideri Devlet Bahçeli, Bozüyük'te yaptığı konuşmasına, Başbakan Erdoğan ve Bilal Erdoğan'ın olduğu iddia edilen ses kayıtları hakkında değerlendirmelerde bulunarak başladı.

  İşte Devlet Bahçeli'nin konuşmasının satır başları;

  "30 Mart’ta yapılacak seçimler nedeniyle vekillerimiz, merkez yönetimimizle her yeri geziyoruz. Bilecik gezimizi başlatıyoruz. Göstermiş olduğunuz yakın alakaya şükranlarımı sunuyorum. Aziz vatandaşlarım bu seçimler 1394 seçim çevresinde yapılmaktadır. MHP değerli dava arkadaşlarımızla katılmaktadır.

  "BU 11 YILLIK AKP'NİN FOTOĞRAFIDIR"

  28 Ağustos’ta cumhurbaşkanlığı seçimleri olacaktır. 30 Mart öyle bir süreç ki Türkiye’nin geleceğine yön verecektir. MHP bu seçimleri önemsemektedir, milletimizi uyandırmak için çalışıyoruz. Türkiye çok kritik bir dönemde. Türkiye’nin temel sorunlarından biri açlıktır, adaletsizliktir, ahlaksızlıktır, yolsuzluktur, yozlaşmadır. Bu 11 yıllık AKP’nin fotoğrafıdır.  

  "71 GÜNDÜR GÜNDEM DEĞİŞMEDİ"

  Sayın Başbakan her ne kadar devlet imkanlarını özellikle de TOKİ’yi kullanarak gösterişli toplantılar yapsa da Türkiye’nin bölünmeye başladığını görmemektedir. 71 gündür gündem değişmemiştir. 17 Aralık Rüşvet operasyonu yolsuzluk operasyonu yapılmıştır. Bürokratlar, bakanlar, bakan çocukları, müdürler var. Türkiye kötü bir tünele sürüklenmiştir. Başbakan üstünü örtmeye çalışmıştır.

  "BAŞBAKAN KONUYU BAŞKA YERE ÇEKMEYE ÇALIŞIYOR"

  Halkımız yolsuzluk ve rüşveti takip etmiştir. Bu çocuklar kimdir, ayakkabı kutularında bulunan paralar nedir, neden evde çıktı bu para dediğimiz zaman 71 günden buna Sayın Recep Tayyip Erdoğan birçok insanları davet ederek, savcıları sürerek, telefon dinlemeleriyle konuları başka yere çekmeye çalışıyor.

  "DÜN AKŞAM BİR OLAY PATLADI…"

  Ama gördük ki dün akşam bir olay patladı, Türkiye’nin gündemini oluşturuyor. Çok büyük bir rüşvete baba oğul karıştıkları görülüyor. Demek ki içine doğmuş bir telaşla oğlu Bilal’i arıyor. Kardeşler var, oğullar var, akrabalar var.

  "DOĞRUYSA BİR SANİYE BİLE KALMAMAN LAZIM"

  Böyle bir durumda Türkiye’de yolsuzluğun başının Başbakan olduğunun işareti var. Başbakan komplo diyor. Yalansa komploysa bunu halkımıza açıklasın. Ama konuştuklarınız doğruysa bir saniye bile başbakanlık görevinde kalmaman lazım. Yargı harekete geçmeli. Sayın Yargıtay Cumhuriyet Başsavcısı sandalyede oturmamalıdır, bu kadar belge ortadaysa, bütün konuşmalar her yönüyle nüfus ettiyse savcı oturamaz bu neyin nesidir demeli? Bir soruşturma başlatalım demeli?"


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir