Euro
11.0848
0.05%
Dolar
9.521
0.22%
Altın
547.28
0.38%
Borsa
1.455
1.58%
Bitcoin
597.996
-0.67%
13ºC
İstanbul
Açık 13 C
  Devlet Bahçeli'nin grup toplantısı konuşması İZLE

  Devlet Bahçeli'nin grup toplantısı konuşması İZLE

  Partisinin grup toplantısında konuşan Devlet Bahçeli, Ak Parti'nin 7 Haziran seçimlerinde kaybedeceğini söyledi.
  • 20.01.2015 - 10:47

  Devlet Bahçeli nin grup toplantısı konuşması İZLE #1

  MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin grup toplantısında partililere seslendi. Konuşmasında Davutoğlu ve Erdoğan'a yüklenen Bahçeli, seçimlerde Ak Parti'nin kaybedeceğini söyleyerek, "Bu oyunlar 7 Haziran’da sona erecektir. Türkiye 7 Haziran’da hem AKP hem de PKK’dan kurtulacaktır. Erdoğan’ın başkanlık hayalleri sona erecektir" dedi.

  Bahçeli'nin konuşmasından satır başları;

  AK PARTİ 7 HAZİRAN'DA KAYBEDECEKTİR

  "Erdoğan’ın yanı başında oturan Davutoğlu’nun yüzü asılmıştır. Erdoğan tek adam olmak için son kozlarını oynamaktadır. Osmanlı nedir diye sorsanız iki kelime söyleyemeyenler başkanlık lafı açmaktadır. Ahlaksızlar 7 Haziran’da sokağa bile çıkamayacaklardır. Bu oyunlar 7 Haziran’da sona erecektir. Türkiye 7 Haziran’da hem AKP hem de PKK’dan kurtulacaktır. Erdoğan’ın başkanlık hayalleri sona erecektir.

  Devlet Bahçeli: AKP 7 haziran'da kaybedecek Video

  ALINAN KREDİLER NASIL ÖDENECEK

  Başbakan Davutoğlu, geçen hafta ‘Kaybolmaya yüz tutmuş mesleklere faizsiz kredi vereceğiz’ demiştir. Kaybolmaya yüz tutmuş mesleklere kredi verip borçlandırmak hangi parlak aklın ürünüdür? Alınan krediler nasıl ödenecektir? Esnaf ve sanatkarların evinde ayakkabı kutuları mı vardır? Para sıfırlamaya çalışan ama yine de elinde 30 milyon doları kalan dahi ve süper zeka evlatları mı vardır?

  DAVUTOĞLU ESNAFI LALE SALTANATI ZANNETMEKTEDİR

  Başbakan, esnaf kardeşlerimizin borçla güçbela ayakta durduğunun farkında değildir. Şu berekete bakınız ki esnafımız faiz-kredi batağında nefes dahi alamamaktadır. Esnaflarımız A’dan Z’ye borç ve buhran içindedir. Davutoğlu, esnafı etrafındaki ‘Lale Saltanatı’ gibi zannetmektedir.

  ESNAFIMIZ AVM'LERİN GÖLGESİNDE KALDI

  Esnafımız AVM’lerin gölgesinde kalmış, AVM partisinin hışmına uğramıştır. Erdoğan’ın 2010 yılında ‘Artık bakkal devri kapandı’ demesi kulaklarımızda çınlamaktadır. Erdoğan 2014’te ‘Bakkal deyip geçemezsiniz. Esnafı çıkartıp aldığınızda Türkiye’nin elinde hiçbir şey kalmaz’ dedi. Ona inanacak ve aldanacak kimse yoktur.

  Esnaflık ahi geleneğinin yaşayan ve yaşatılması gereken yüksek bir değeridir. Ahilik alın teriyle geçinme şuuru kazandırmıştır. Kapitalist ekonomiye karşı esnaf ve sanatkârlarımız kalıcı ve köklü bir cevaptır. Esnaf ve sanatkârımız, emeklimiz, çiftçimiz, işçimiz düze çıkmadan, ekonominin iyileşmesinden bahsedemeyiz.

  MHP ESNAFLAR İÇİN VARDIR

  Şu an bir yanda işini yapıp diğer yanda bizi dinleyen esnaf kardeşim, MHP senin için vardır. Bu ahiliğin vicdanını millet vicdanı olarak gören Milliyetçi Hareket’in açık çekidir. İstikrarsa, iktidarsa aranan, biz sağlarız.

  DAVUTOĞLU BÜYÜDÜKÇE HAKSIZLIĞIN ÇİZGİSİNE Mİ GİRDİ

  Davutoğlu, anlatıyor ki henüz çocukken bir hana girip 50 lira bulmuş, her dürüst insanın yapması gerektiği gibi babasına götürmüştür. Babası ‘Etraftaki dükkânlara sordun mu?’ demiştir. Ardından Davutoğlu bütün dükkânları gezmiş, bütün dükkânlara sormuş, paranın sahibini bulamamıştır. Handa bulduğu 50 lira için kaygıya gömülen Davutoğlu, aynı kaygıyı 4 eski bakan hakkında niçin göstermemiştir? Yoksa büyüdükçe doğru ve namuslu olmanın çizgisinden çıkmış, haksızlığın, yolsuzluğun çizgisine mi girmiştir?

  Erdoğan’ın müdahalesi ve havuz medyasının çabasıyla yaşananlar... Meclis’in 95 yıllık süresi içerisinde böyle rezil bir olay yaşanmamıştır. Türk milletinin egemenlik haklarını, demokratik kazanımlarını hazmedemeyenlere gereken ders kesinlikle verilmelidir. Millet iradesine sahip çıkmak şeref iddiasını kaybedenler dışında hepimizin meselesidir.

  TBMM SEÇİM YAPACAKTIR

  İranlı kaçakçının 700 bin liralık saatle aklını aldığı eski bakan veya önüne yatan eski bakan, ya layığını bulacak, ya da rüşvet ve yolsuzluğa bütün AKP grubu ortak olacaktır. Bugün TBMM soygun çetesiyle, dürüstlük arasında seçim yapacaktır.

  DAVUTOĞLU ERDOĞAN'A KARŞI DİRENÇ GÖSTERMELİDİR

  Davutoğlu, Erdoğan’a direnç göstermelidir. Erdoğan, AKP'lileri gruplar halinde kabul edip dün Bakanlar Kurulu'na başkanlık yaparak ipleri millet önünde bütünüyle eline almıştır. Bu, aslında bir sistem ve rejim krizine davetiyedi.

  Nasıl olsa her şeyi kılıfına uydurdunuz. İşin kolayını seçip 17-25 Aralık’ı darbe laflarıyla kapatmamalıdır. Delilleri karartmak için canla başla mücadele ettiniz. AKP’li arkadaşlar, siyasi kariyerinizin bir kaçakçının beslediği bakanlar tarafından hiç edilmesine razı mısınız? Adaletin yüzü ağarmazsa hepimizin vicdanı sızlayacak, adalet kaybedecektir.

  4 ESKİ BAKAN SOLUĞU YÜCE DİVAN'DA ALACAKTIR

  Bu aziz Meclis, din, diyanet ve millet hasımlarına kol gererse bunu telafi etmek çok zor olacaktır. Şayet, AKP'nin vicdanı kelepçeli olmayan vekilleri de devreye girerse, bu dört eski bakan soluğu Yüce Divan'da alacaktır. Bundan kuşkum yoktur."

  İlginizi Çekebilir


  Görüş Bildir