Petrol
96.02
2.53%
Euro
18.2991
0.12%
Dolar
18.0553
0.60%
Altın
1.022
0.52%
Borsa
302
1.34%
Bitcoin
427.492
0.84%
29ºC
İstanbul
Güneşli 29 C
  Ekmeleddin İhsanoğlu Sakarya'yı ziyaret etti İZLE

  Ekmeleddin İhsanoğlu Sakarya'yı ziyaret etti İZLE

  MHP ve CHP'nin cumhurbaşkanı adayı Ekmeleddin İhsanoğlu, Sakarya Çark Caddesi'nde halkla sohbet etti.
  • 06.07.2014 - 10:06

  ekmeleddin ihsanoglu

  CHP ve MHP ile birlikte 3 partinin desteklediği Cumhurbaşkanı adayı Prof. Dr. Ekmeleddin İhsanoğlu, seçim çalışmaları kapsamında Sakarya’ya ziyarette bulundu.

  BİR GENÇ İLE ARASINDA İLGİNÇ DİYALOG YAŞANDI

  Eşi Füsun İhsanoğlu ile birlikte Sakarya’ya gelen İhsanoğlu, 3 bin kişilik iftar programının ardından Sakarya’nın en işlek caddelerinden olan Çark Caddesi’ni turladı. Kalabalık bir grup ile Çark Caddesi’ni turlayan İhsanoğlu’na MHP Sakarya Milletvekili Münir Kutluata ile CHP Sakarya Milletvekili Engin Özkoç’ta eşlik etti. Vatandaşlar ile selamlaşan ve fotoğraf çektiren Ekmeleddin İhsanoğlu ile bir genç arasında yaşanan diyalog gözlerden kaçmadı.

  "SİZİ SEVİYORUZ AMA BAŞBAKANIMIZ FARKLI"

  Seçim turu yapan İhsanoğlu’na “Yanlış çatıdan geldiniz ama size çok saygımız var. Sizi orada görmek istemezdik hocam. Sizi seviyoruz hocam onda sıkıntı yok ama Başbakanımız farklı. Ama size çok saygımız var” derken İhsanoğlu ise gence “Ben bütün milletin temsilcisiyim” diye cevap verdi.

  Ekmeleddin İhsanoğlu ile Sakaryalı genç arasındaki ilginç diyalog

   

  Ekmeleddin İhsanoğlu Sakarya yı ziyaret etti İZLE #2

  "OYUNU BANA KULLANIYORSUN"

  Ardından İhsanoğlu yoluna devam etti. Minik bir kızın kendisine seslendiğini duyan İhsanoğlu kızın yanına gelerek, hiç kimseyi öpmediğini kendisine ayrıcalık tanıdığını söyleyerek minik kızı yanağından öptü. Minik kızla sohbet eden İhsanoğlu, kızın en çok matematik dersini seviyorum demesi üzerine “Matematiği seven kız akıllı kızdır” diyerek "Oyunu bana kullanıyorsun" diye espiri yaptı. Ekmeleddin İhsanoğlu, yaptığı cadde turunun ardından İstanbul’a doğru yola çıktı.

  Ekmeleddin İhsanoğlu kimdir
  Ekmeleddin İhsanoğlu haberleri

  Ekmeleddin İhsanoğlu Sakarya yı ziyaret etti İZLE #3

  Ekmeleddin İhsanoğlu Sakarya yı ziyaret etti İZLE #4


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir