Petrol
96.09
-0.52%
Euro
18.1561
-0.57%
Dolar
18.0854
0.04%
Altın
1.016
-0.51%
Borsa
302
0.00%
Bitcoin
391.350
-5.35%
22ºC
İstanbul
Çoğunlukla açık 22 C
  Ekrem Dumanlı muhalefet liderleriyle görüştü

  Ekrem Dumanlı muhalefet liderleriyle görüştü

  İstanbul'da yapılan Paralel Yapı operasyonları kapsamında tutuklama talebiyle mahkemeye sevk edildikten sonra serbest bırakılan Zaman Gazatesi Genel Yayın Müdürü Ekrem Dumanlı, muhalefet liderlerini ziyaret etti.
  • Haber Merkezi
  • 05.02.2015 - 08:21

  Mahkeme tarafından serbest bırakıldıktan sonra adliye önünde bir siyasetçi gibi konuşma yapan Ekrem Dumanlı, Kemal Kılıçdaroğlu, Mustafa Kamalak ve Mustafa Destici ile görüştü.

  MUHALEFETE GİTTİ

  Ekrem Dumanlı'nın teşekkür ziyaretleri adı altında gerçekleştirdiği bu görüşmeler, 7 Haziran'da yapılacak genel seçimlere yönelik bir çalışma olarak yorumlandı.

  ÇATI KURULUYOR MU

  Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde Recep Tayyip Erdoğan'a karşı birleşen muhalefet partileri ve Cemaat, Ekmeleddin İhsanoğlu'nu aday olarak göstermişti. Ekrem Dumanlı'nın bu ziyaretleri, akıllara genel seçimler öncesi yeni bir çatı mı kuruluyor sorusunu getirdi.

  Ekrem Dumanlı muhalefet liderleriyle görüştü #1

  MUHALEFETİN SESİ OLMUŞTU

  Cemaat'in gazetesi Zaman'ın başında olan Ekrem Dumanlı, daha önce yerel seçimler ve cumhurbaşkanlığı seçimlerinde muhalefet partilerinin sesi olmuştu.

  Ekrem Dumanlı muhalefet liderleriyle görüştü #2

  DEVLET BAHÇELİ'YE GİTMEDİ

  Teşekkür ziyaretleri adı altında muhalefet parti liderlerini ziyaret eden Dumanlı, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'ye gitmedi.

  Ekrem Dumanlı muhalefet liderleriyle görüştü #3


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir