Euro
10.1168
-0.2%
Dolar
8.5022
-0.54%
Altın
499.49
0.55%
Borsa
1.384
1.74%
Bitcoin
342.750
0.25%
32ºC
İstanbul
Güneşli 32 C
  En kısa süreli bakanlık yapan Emrullah İşler'den açıklama

  En kısa süreli bakanlık yapan Emrullah İşler'den açıklama

  En kısa süre bakanlık yaparak rekor kıran AK Partili vekil Emrullah İşler, "Kırgınlığımız, dargınlığımız kesinlikle olamaz" dedi.
  • 31.08.2014 - 17:22

  En kısa süreli bakanlık yapan Emrullah İşler den açıklama #1

  Başbakan yardımcılığı görevini devretmesinin ardından memleketi Kızılcahamam'a gelişinde sevgi gösterileriyle karşılanan İşler, otomobilinden inerek vatandaşlarla sohbet etti.

  "NEDEN Mİ GÖREVDEN ALINDIM"

  Burada bir vatandaşın neden görevden alındığına ilişkin bir sorusuna İşler, "Şimdi yeni bir hükümet kuruldu. Bir zaruretten dolayı bizim kabinede yer almamamız söz konusu oldu. Ama bizim bir kırgınlığımız, dargınlığımız kesinlikle olamaz, olmayacak da" şeklinde cevap verdi.

  İşler, daha sonra belediye binası önünde yaptığı konuşmada, 2012'deki seçimlerde Ankara milletvekili seçildiğini hatırlattı. Bu tarihten itibaren Ankara ve Kızılcahamam'ın sorunlarıyla yakından ilgilendiğini belirten İşler, hemşehrilerine yerel seçimler ve cumhurbaşkanı seçiminde partisine gösterdikleri ilgiden ve desteklerinden dolayı teşekkür etti.

  Emrullah İşler en kısa bakanlık yapan isim oldu İZLE

  "NE KADAR ŞÜKRETSEM AZDIR"

  Siyaseti "uzun soluklu bir yol" olarak nitelendiren İşler, "Bu benim ilk dönemim, siyasete girdik, Allah'ın lütfuyla dünya lideri Recep Tayyip Erdoğan'ın 61. hükümetinde başbakan yardımcılığı görevine gelme lütfuna mazhar oldum, bundan dolayı ne kadar şükretsem azdır" diye konuştu.

  "SON NEFESİME KADAR.."

  Gösterilen ilgiden dolayı teşekkür eden İşler, son nefesine kadar milletin hizmetinde olmaya devam edeceğini de sözlerine ekledi.

  Emrullah İşler en kısa bakanlık yapan isim oldu İZLE

  En kısa süreli bakanlık yapan Emrullah İşler den açıklama #2

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir