Euro
10.1402
0.81%
Dolar
8.6468
1.42%
Altın
487.98
1.55%
Borsa
1.419
0.1%
Bitcoin
410.667
1.13%
21ºC
İstanbul
Açık 21 C
  Erdoğan'dan AK Partili vekillere: Biz ofansif olacağız - izle

  Erdoğan'dan AK Partili vekillere: Biz ofansif olacağız - izle

  Erdoğan, Kızılcahamam toplantılarının kapanış konuşmasında AK Partili vekillere tavsiyelerde bulundu.
  • 03.11.2013 - 16:23

  Erdoğan dan AK Partili vekillere: Biz ofansif olacağız - izle #1

  AK Parti'nin günlerdir süren Kızılcahamam kampı sona erdi. Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, kapanış konuşmasında vekillere ve teşkilatlara tavsiyelerde bulundu. Erdoğan şunları söyledi:

  Başbakan Erdoğan: Hz Hüseyin'in safında olacağız

  "OFANSİF OLMAK ZORUNDAYIZ"

  "Onlar teröre taşa molotofa yağmacılığa başvursa bile biz hukuk içinde kalmak, ağır başlı olmak ama aynı zamanda da cesur olmak zorundayız. Vurarak olmaz. Hatta defansta kalarak olmaz, biz ofansif olacağız.

  PARALAR BOL BOL GELİYOR

  Muhalefetin genel başkanlarının adını ağzıma almayacağım, onlara gerekli cevapları arkadaşlarım ve yargı veriyor, bol bol da paralar geliyor. Onların dilinden yargı gayet iyi anlıyor. Biz 'ne yapıyoruz, ne yapmaktayız' bunları anlatmaya devam edeceğiz.

  "MENZİLE VARMAKLA MÜKELLEF DEĞİLİZ"

  Biz 3 Kasım 2002’de milletin emanetini omuzladık. Biz menzile varmakla mükellef değiliz. Ama menzile giden yolda çok ama çok dikkatli olmak, o sancağı da çok iyi kavramak zorundayız. En küçük bir rehavet en küçük bir gevşeme Türkiye’nin eski Türkiye’ye rücu etmesine sebep olabilir.

  "EĞER SEN YOKSAN BİR EKSİĞİZ"

  Ankara çalışıyor genel merkez çalışıyor diyerek ihmal bataklığına saplanan, 3 Kasım 2002’deki emanete kast etmişlerdir. Eğer sen yoksan bir eksiğiz. Her kademedeki arkadaşım genel başkandan sandık müşahidine kadar bu teşkilat içinde en kritik noktadadır.

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir