Euro
15.2901
0.31%
Dolar
13.4402
0.11%
Altın
796.2980
0.07%
Borsa
2,042.08
3.14%
Bitcoin
570.437
-1.51%
2ºC
İstanbul
Çoğunlukla açık 2 C

  Erdoğan'ın 3d posteri ortalığı karıştırdı - Galeri

  Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, partisinin il kongresi ve toplu açılış töreni için Denizli'deydi.
  • 08.06.2012 - 17:25
  Erdoğan'ın 3d posteri ortalığı karıştırdı - Galeri

  Erdoğan ın 3d posteri ortalığı karıştırdı - Galeri #1

  AK Partili gençlerin tribünlerde yerden yukarı doğru iplerle çıkarmak istedikleri Başbakan Erdoğan'ın posteri, krize neden oldu.

  Başbakan Erdoğan, saat 13.45 sıralarında, yaklaşık iki saat gecikmeli olarak Başbakanlığa ait ANA uçağıyla Denizli Çardak Havalimanı'na, eşi Emine Erdoğan ve kızı Sümeyye Erdoğan'la birlikte geldi.

  HABERİN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ!..

  Başbakan Erdoğan'a, Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım, Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç da eşlik etti. Başbakan Erdoğan'ı, Denizli Valisi Abdülkadir Demir, Belediye Başkanı Osman Zolan, AK Parti Denizli Milletvekilleri Nihat Zeybekçi, Mehmet Yüksel, Nurcan Dalbudak, Bilal Uçar, AK Parti İl Başkanı Avni Örki ve resmi erkanla partililer karşıladı.

  "İŞTE BÜYÜK USTA, İŞTE DENİZLİ"

  Yaklaşık beş bin partilinin tribünleri doldurduğu, platformun kurulduğu kompleks ve çevresi, Türk bayrakları, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk ve Başbakan Erdoğan'ın posterleriyle donatıldı. Partililere, bayraklar ile Başbakan Erdoğan'ın maskeleri de dağıtılırken, "Durmak yok hizmete devam", "İşte büyük usta, işte Denizli" pankartları asıldı.

  PARTİLİLERDEN POLİSE 'YUH'

  Divanın seçimi ve yerlerini almasının ardından AK Partili gençlerin tribünlerde yerden yukarı doğru iplerle çıkarmak istedikleri Başbakan Erdoğan'ın posteri, krize neden oldu. Polislerin izin vermemesine gençler, iki gün uğraştıklarını dile getirerek tepki gösterdi. Polis, tartışmanın ardından ipleri kesince gençler, "Yuh" çekerek duruma tepki gösterdi. Başbakan Erdoğan'ın posteri de bu şekilde açılamadan yerde kaldı. Bazı gençlerin ağladığı dikkat çekerken, birsüre sonra poster yukarıya çekildi.


  Görüş Bildir