Petrol
111.02
0.94%
Euro
17.0413
1.43%
Dolar
15.9307
0.36%
Altın
949.22
0.71%
Borsa
2381
0.36%
Bitcoin
473.298
-1.61%
17ºC
İstanbul
Çoğunlukla açık 17 C
  Başbakan Erdoğan: CHP plan değil fitne üretecek - izle

  Başbakan Erdoğan: CHP plan değil fitne üretecek - izle

  Erdoğan, partisinin il başkanları toplantısında konuştu...
  • 29.11.2013 - 14:37

  Başbakan Erdoğan: CHP plan değil fitne üretecek - izle #1

  Başbakan Erdoğan, Ankara'da partisinin il başkanlarına seslendi. Ak Parti'nin bazı şehirlerdeki yerel seçim adaylarını açıklayan Erdoğan'ın gündeminde CHP ve Kamer Genç de vardı. Japon Günü'nde Eşi Emine Erdoğan'a sataşan Genç için, 'Hakaretten besleniyor' diyen Erdoğan, CHP'nin yerel seçim stratejisini projeler üzerine değil iftira ve karalamalar üzerine kuracağını söyledi; 

  AK Parti Artvin Adayı Mehmet Kocatepe - izle

  Erdoğan: CHP plan değil fitne üretecek - izle

  'BİRİLERİ CHP'NİN ELİNE BELGE VERİYOR, REZİL OLUYORLAR'

  'Şimdiden başladılar. CHP'de bir genel başkan yardımcısı çıkıyor. Güya elinde bir belge. Suriyeli sığınmacılar seçmen yapıldı diye ortaya bir iddia atıyor. Gösterdiği nüfus cüzdanı 18 yıldır Türkiye'de yaşayan 2008'de nüfusa geçen bir Suriyeli kardeşimize ait. Birileri bunların eline kağıt parçası veriyor. Rezil oluyorlar. Fitneye karşı son derece dikkatli olmalıyız. 

  Bir takım terbiyesizlikler yapıyorlar, ağza alınmayacak ifadeler kullanıyorlar. Hiçbir iftiralarını karşılıksız bırakmayacak ama edebimizden asla taviz vermeyeceğiz. Bizi tahrik etmek için yaptıkları edepsizlikler karşısında çok dikkatli olacağız, biz onların seviyelerine düşmeyeceğiz.

  CHP ÖNÜMÜZDEKİ 4 AY PLAN DEĞİL FİTNE ÜRETECEK

  Hep mazlumun yanında oldum. Bundan sonra da mazlumların yanında olmaya devam edeceğim. Mısır'daki darbeci yönetimin karşısındayım. Önümüzdeki 4 ay içinde plan değil fitne üretecekler. Her çirkinliği, ittifakı ve fitneyi değerlendirmenin gayreti içinde olacaklar.

  Biz proje üretecek ülkemize ve milletimize vizyon göstereceğiz. Biz var olanla yetinemeyiz. Bizim işimiz ganimet toplamak değil. Fani olanın peşinde başkaları koşsun. Biz davamızın peşinden koşacağız. Meselesi makam olan şimdiden kaybetmiştir. Nasıl olsa kazanırız diyen kaybetmiştir.

  Ocak ayını beklemeden şimdiden bu davaya gönül vermiş kardeşlerimin mahallelere dağılmasını istiyorum. Zaman münakaşa zamanı değil. Yerel seçim sürecinde teşkilatımızın kademeleri arasında hiçbir münakaşayı mazur görmeyiz. Meselesi olanlar 30 Mart'a ertelesin.'


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir