Euro
10.4182
1.06%
Dolar
8.8836
1.39%
Altın
499.35
1.72%
Borsa
1.385
-1.2%
Bitcoin
380.907
-2.52%
18ºC
İstanbul
Çoğunlukla açık 18 C

  Gürsel Tekin'den Sarıgül açıklaması

  Gürsel Tekin, Mustafa Sarıgül ile başkanlık yarışını değerlendirdi.
  • 06.11.2013 - 03:28
  Gürsel Tekin'den Sarıgül açıklaması

  Gürsel Tekin den Sarıgül açıklaması #1

  CHP Genel Başkan Yardımcısı Tekin, Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül'ün yeniden CHP'ye dönmesi ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı aday adaylığı ile ilgili açıklamalarda bulundu.

  SAYGI GÖSTERMEK ZORUNDAYIZ

  Gürsel Tekin, Mustafa Sarıgül'ün yeniden CHP'ye dönmesi sonrası parti içerisinde yaşanan bazı rahatsızlıkları değerlendirdi. Herkesin bu duruma saygı göstermesi gerektiğini belirten Tekin, şunları söyledi: "Bunu bir çatlak ses gibi değerlendirmek aslında çok da doğru değildir. Biz sonuç itibari ile sosyal demokrat bir partiyiz. Elbette birçok arkadaşımızın faklı tercihleri, düşünceleri son derece doğaldır. Parti Meclisi'nde bir kısım arkadaşlarımızın muhalefetiyle sayın Sarıgül geçmiş oldu. Hepimiz buna saygı göstermek zorundayız."

  Gürsel Tekin'den Sarıgül açıklaması - izle

  CUMARTESİ'DEN İTİBAREN CHP ÜYESİDİR

  Önümüzdeki cumartesi günü Kadıköy'de İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkanlığı için aday adaylığını açıklayacak olan Tekin, Sarıgül'ün aday adaylığı ile ilgili olarak ise şöyle konuştu:"Cumartesi gününden itibaren sayın Sarıgül Cumhuriyet Halk Partisi üyesidir. Önümüzdeki günlerde tatlı bir rekabet olacak. Sayın Sarıgül bu güne kadar bizim gibi açık bir şekilde aday adaylığını ilan etmiş değildir. İnşallah aday adaylığını ilan ettiği günden itibaren bu tatlı rekabet başlayacaktır."

  Gürsel Tekin den Sarıgül açıklaması #2

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir