Euro
10.4288
1.16%
Dolar
8.8674
1.2%
Altın
499.22
1.7%
Borsa
1.385
-1.2%
Bitcoin
379.906
1.04%
16ºC
İstanbul
Açık 16 C
  Hakan Şükür Meclis'te

  Hakan Şükür Meclis'te

  Nerede olduğuna ilişkin farklı spekülasyonlar yapılan Hakan Şükür, TBMM'de görüntülendi.
  • 17.10.2012 - 09:41

  Hakan Şükür Meclis te #1

  Yerel seçimlerin öne alınmasına ilişkin oylamada 367 krizinin yaşanmasına sebep olan vekillerden biri de AK Partili Hakan Şükür'dü. Şükür dün, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker hakkındaki gensoru önergesine katıldı.

  "MAZERETİMİ İLETTİM"

  Hakan Şükür, mazeretsiz yurt dışına çıktığına ilişkin haberlerin asılsız olduğunu belirterek, ''Hem parti grubuma hem de Tbmm Başkanlığı'na mazeretimi yazılı olarak ilettim'' dedi.

  Şükür, kendisiyle ilgili basında çıkan, ''partisinin grubuna ve Tbmm Başkanlığı'na mazeretsiz ve bildirimde bulunmaksızın yurt dışına çıkmış olduğuna'' ilişkin haberlerin asılsız olduğunu bildirdi.

  "HACCA HAFTAYA GİDECEĞİM"

  Şükür, şunları ifade etti: ''Ak Parti Grup Başkanvekillerimiz Sayın Mustafa Elitaş ve Sayın Nurettin Canikli'nin de ifade etmiş oldukları üzere ABD'den gelen bir davet üzerine, daveti ve davet programını da mazeret dilekçemin ekine koyarak hem parti grubuma hem de Tbmm Başkanlığı'na mazeretimi yazılı olarak ilettim. Yine basında hacda olduğuma dair söylemler yer almıştır. Oysa ki doğruluk payı yoktur. Allah nasip ederse Hac farizamı yerine getirmek üzere önümüzdeki hafta kutsal topraklara gideceğim.''

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir