Petrol
93.23
-0.15%
Euro
18.4161
0.29%
Dolar
18.5798
-0.25%
Altın
1.024
-0.04%
Borsa
3538
1.54%
Bitcoin
377.341
0.27%
16ºC
İstanbul
Çok bulutlu 16 C
  HAS Parti'den AK Parti'ye transfer iddialarına açıklama

  HAS Parti'den AK Parti'ye transfer iddialarına açıklama

  Başbakan Erdoğan'ın Numan Kurtulmuş'u AK Parti'ye davet ettiği iddialarıyla ilgili HAS Parti'den açıklama var..
  • 30.06.2012 - 12:45

  HAS Parti den AK Parti ye transfer iddialarına açıklama #1

  Başbakan Erdoğan'ın Numan Kurtulmuş ve Süleyman Soylu'yu AK Parti'ye davet ettiği iddialarıyla ilgili Kurtulmuş'un Genel Başkan olduğu HAS Parti'den yazılı bir açıklama geldi.

  İDDİALAR YALANLANMADI

  HAS Parti Yürütme Kurulu tarafından yapılan açıklamada transfer iddiaları yalanlanmazken, 'Türkiye'nin gündemine oturan bu tartışmalar, milletimizin, Genel Başkanımızın şahsında HAS Parti'ye olan teveccühünün arttığının teyidi niteliğindedir. Bizler, kamuoyunun ve büyük fedakarlıklarla çalışan teşkilatlarımızın itici gücüyle, kısır tartışmalar ve suni gündemlerle patinaj yapmakta olan Türkiye siyasetinin yolunu açacak politikalar üretmeye ve sözümüzü geniş kitlelerle paylaşmaya devam edeceğiz.' ifadeleri kullanıldı.

  İşte HAS Parti'den yapılan o açıklama

  Medyada partimiz ve Sn. Genel Başkanımız Prof. Dr. Numan Kurtulmuş hakkında çıkan Haberler kurulumuzca değerlendirilmiş ve aşağıdaki açıklamaların kamuoyu ile paylaşılması ihtiyacı doğmuştur.

  TÜRK SİYASETİNE YOL GÖSTERİCİ OLDUK

  Halkın Sesi Partisi kurulduğu günden bu yana ortaya koymuş olduğu üslup, yöntem ve program ile Türkiye siyasetinin ihtiyacı olan son derece önemli politikalar üretmiş, bu politikalarını kamuoyu ile paylaşmış ve kamuoyundan aldığı güçle emin adımlarla yürüyüşünü sürdüre gelmiştir. Kamuoyunun Sayın Genel Başkanımızın şahsında Has Parti'ye göstermiş olduğu güven ve ilgi sözümüzü kuvvetli kılmış, güçlü bir ekibin ortaya koymuş olduğu bilgi ve tecrübeye dayalı politik çözümler, süreç içerisinde gerek iktidar ve gerekse muhalefet, tüm siyasi partilere ve Türkiye siyasetine yol gösterici olmuştur.

  NUMAN KURTULMUŞ'UN ŞAHSINDA..

  Türkiye'nin gündemine oturan bu tartışmalar, milletimizin, Genel Başkanımızın şahsında HAS Parti'ye olan teveccühünün arttığının teyidi niteliğindedir. Bizler, kamuoyunun ve büyük fedakarlıklarla çalışan teşkilatlarımızın itici gücüyle, kısır tartışmalar ve suni gündemlerle patinaj yapmakta olan Türkiye siyasetinin yolunu açacak politikalar üretmeye ve sözümüzü geniş kitlelerle paylaşmaya devam edeceğiz. Türkiye'nin yakın siyasi geleceğinde, bu kararlı ve inançlı duruşa, ortaya koymuş olduğumuz ilkelere ve siyasi üsluba ne denli ihtiyaç olduğu çok daha net bir şekilde anlaşılacaktır. 

  HAS Parti den AK Parti ye transfer iddialarına açıklama #2

  HAS Parti den AK Parti ye transfer iddialarına açıklama #3

  HAS Parti den AK Parti ye transfer iddialarına açıklama #4


  Görüş Bildir