Euro
10.2709
0.01%
Dolar
8.4554
-0.55%
Altın
501.15
0.37%
Borsa
1.441
-0.25%
Bitcoin
414.419
1.08%
23ºC
İstanbul
Kısmen güneşli 23 C

  Hasip Kaplan: Top bizde olursa gol atacağız

  HDP Milletvekili Hasip Kaplan, Bülent Arınç'ın çözüm süreciyle ilgili "Top karşı tarafta" açıklamasını, "Top bizde olursa gol atacağız" şeklinde yanıtladı.
  • 12.02.2015 - 17:32
  Hasip Kaplan: Top bizde olursa gol atacağız

  Hasip Kaplan: Top bizde olursa gol atacağız #1

  NTV ekranlarında Erhan Ertürk'ün soruları yanıtlayan HDP Milletvekili Hasip Kaplan, genel seçimler ve çözüm sürecine ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

  Çözüm süreciyle ilgili görüşmelerin sürdüğünü ifade eden Kaplan'a Erhan Ertürk'ün, "Bülent Arınç 'top karşı tarafta' diyor. Top sizin taraftaysa ne yapılacak?" diye sordu.

  "GOL ATACAĞIZ"

  "Gol atacağız" yanıtını veren Hasip Kaplan, Ertürk'ü güldürdü. "Kusura bakmayın" diyerek sözlerine devam eden Kaplan, "Top bizde olursa penaltıda ne yapılır? Şakası bir yana; seçim barajı engeliyle geldiler, paket engeliyle geldiler. Bu seçimlerde gerçekten çok ciddi söylüyorum; Türkiye'nin kaderini olumlu yönde değiştirecek bir değişimin arefesindeyiz. Ve bütün bunları gözeterek temkinli adım atıyoruz. Konuşurken temkinli konuşuyoruz" ifadelerini kullandı. Bunun üzerine Erhan Ertürk, "Temkinli konuştuğunuzun biz de farkındayız" dedi.

  Hasip Kaplan'dan NTV Spikeri Erhan Ertürk'ü güldüren yanıt

  Hasip Kaplan: Top bizde olursa gol atacağız #2

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir