Petrol
114.28
0.04%
Euro
16.63
2.38%
Dolar
15.85
2.00%
Altın
918.75
0.00%
Borsa
2386
-0.22%
Bitcoin
485.915
2.65%
19ºC
İstanbul
Güneşli 19 C

  Kadir Gurbetçi Ümraniye için aday adayı oldu

  Eski İSPARK Genel Müdürü Kadir Gurbetci, Ümraniye Belediye Başkanlığı’na aday oldu.
  • 22.11.2013 - 12:22
  Kadir Gurbetçi Ümraniye için aday adayı oldu

  Kadir Gurbetçi Ümraniye için aday adayı oldu #1

  Otopark gelirlerinin kayıt altına alınmasından otopark sektörünün gelişimine kadar birçok konuda ilklere imza atan eski İSPARK Genel Müdürü Kadir Gurbetçi, Ümraniye'de belediye başkanlığı için aday adayı oldu.

  Profesyonel bir ekiple çalışmalarına başlayan Gurbetçi, Ümraniyelilerin yönetimine ortak olacağı şeffaf, iletişime açık bir anlayışı hayata geçireceklerini söyledi. Gurbetci, sürdürülebilir bir trafiğin olduğu daha yaşanabilir bir Ümraniye için yolla çıktıklarını belirterek Ümraniye için hazırladıkları projeleri aktardı.

  TRAFİĞE HAVARAYLI ÇÖZÜM

  Çevre ve ulaşıma dolayısı ile halkın yoğun olarak kullandığı alanlara öncelik vereceklerini vurgulayan Gurbetci, "Yaya ve yürüme yolları, bisiklet yolları, engelli ve yaşlılarımız için kamusal alanlara kolay erişim imkanları, alternatif yollar, caddeler, kavşaklar, üst geçitler, köprüler, otoparklar inşa edeceğiz. Ayrıca metroya ve ana ulaşım akslarına erişimi sağlamak için Havaray gibi çeşitli ulaşım araçlarını devreye alacağız. Gölet ve etrafında Ümraniyelilerin huzur ve rahatlıkla dolaşabilecekleri sosyal donatı alanları oluşturmak hedefimiz olacak " diye konuştu.


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir