Petrol
112.91
0.78%
Euro
16.77
3.26%
Dolar
15.88
2.17%
Altın
930.74
1.30%
Borsa
2395
0.17%
Bitcoin
480.689
1.16%
19ºC
İstanbul
Çoğunlukla açık 19 C

  Kamalak partisinin 5.olağan kongresinde konuştu

  Saadet Partisi lideri Mustafa Kamalak, partisinin İzmir il başkanlığının 5.olağan kongresine katıldı.
  • 19.10.2014 - 16:08
  Kamalak partisinin 5.olağan kongresinde konuştu

  kamalak

  Saadet Partisi lideri Mustafa Kamalak, partisinin İzmir il başkanlığının Balçova Termal Otel’de yapılan 5. olağan kongresinde konuşma yaptı.

   

  KONGRELERİN SIRADAN OLMADIĞINI VURGULADI

  2015 yılında yapılacak milletvekilliği genel seçimleri öncesinde yaptıkları kongrelerin sıradan kongreler olmadığını belirten Kamalak, kongrelerinin Türkiye'yi içinde bulunduğu durumdan kurtarmaya, hakça ve adilce yeni bir dünya düzeninin icrasını sağlamaya yönelik olduğunu belirtti. Milli görüşün tüm engellemelere rağmen yeniden iktidara gelerek Türkiye'nin, İslam aleminin ve insanlığın sorunlarına çözüm olacağını ifade eden Kamalak, şunları söyledi;

  "MİLLİ GÖRÜŞ, ÜMİTSİZLER İÇİN BİR ÜMİT, IŞIK VE ÇAREDİR"

  "Birliğimizi bozmak için milli görüşün iktidarını engellemek için tüm güçleriyle çalışıyorlar ama ne yaparlarsa yapsınlar, Allah'ın inayetiyle bu yürüyüşü katiyen durduramayacaklardır. Milli görüş iktidara gelecek ve Allah'ın inayetiyle de İslam birliğini kuracaktır, bu böyle biline. Yürüyüşümüz insanlık için, hareketimiz hak nizamı, adil bir sistemi kurmak içindir. Milli görüş, zalimlere karşı keskin bir kılıç, mazlumların yanında bir zırh, kalkan, ümitsizler içinse bir ümit, ışık, bir çaredir.

  "HIRSIZLAR KAHRAMAN, POLİSLER SUÇLU İLAN EDİLEBİLİR Mİ?"

  Allah aşkına milli görüşün iktidar olduğu bir dönemde rüşvetten söz edilebilir mi, adil bir düzenin hüküm sürdüğü bir sistemde, hırsızlar kahraman, onu yakalayan polisler suçlu ilan edilebilir mi, katiyen edilemez"

  TÜRKİYE'NİN GİRDAP İÇİNDE OLDUĞUNU SAVUNDU

  Kamalak, ABD merkezli uluslararası bir televizyon kanalınca hazırlandığı ileri sürülen ve Türkiye topraklarının bir kısmının "Kürdistan" olarak gösterildiği haritayı göstererek, Türkiye'nin bir girdabın içinde olduğunu ve bu girdaptan kurtuluşun Saadet Partisi ile gerçekleşebileceğini savundu.

  PARTİLİLERDEN SMS İLE BAĞIŞ

  Kongrde, partililerden SMS yoluyla bağış da toplandı. Kongrenin divan başkanlığını yapan Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Şerafettin Kılınç, iktidar ve meclisteki diğer partilerle Hazine yardımı alamamalarından dolayı eşitsiz bir ortamda yarıştıklarını savundu. Kongreye katılanlara cep telefonlarından kısa mesaj (SMS) yoluyla istedikleri miktarda aylık düzenli ödeme yapmalarına imkan tanıyan sistemi tanıtan Kılınç, salonda bulunan partililerden belirledikleri tutarda SMS göndermelerini istedi.


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir