Petrol
87.02
0.16%
Euro
19.617
0.00%
Dolar
18.6371
0.02%
Altın
1.077
-0.28%
Borsa
5046
0.00%
Bitcoin
320.876
-1.00%
13ºC
İstanbul
Hafif yağmur 13 C

  Kamer Genç gaf üstüne gaf yaptı

  "Artık çıplak gezemezsiniz.."
  • 19.05.2012 - 05:00
  Kamer Genç gaf üstüne gaf yaptı

  Kamer Genç gaf üstüne gaf yaptı #1

   

  CHP Tunceli Milletvekili Kamer Genç, Çorum Milletvekili Tufan Köse ile birlikte Çorum'da Kültür Sitesi VIP 2 Salonu'nda partilileri ile bir araya geldi. Toplantıda konuşan Kamer Genç, Türkiye'nin işgal altında olduğunu öne sürdü.

  Atatürk'ün, bu topraklarda yaşayan onurlu insanlarla birlikte yurdu düşmandan kurtarıp laik cumhuriyet rejimi getirdiğini belirten Kamer Genç , "Bugün hain, gerici, alçak insanlar, Atatürk'ün kurduğu rejimi yıkmak için çabalıyorlar. Demokrasi lafları ile bizi kandırıyorlar. 10 yıldır iktidarda olanlar, laik cumhuriyeti yıkma çabalarında önemli mesafe aldılar" diye konuştu.

  "ARTIK ÇIPLAK GEZEMEZSİNİZ" GAFI

  Toplantı sırasında herkesi kahkahaya boğan bir gaf yapan Kamer Genç , "Salonumuzda saygıdeğer hanımefendiler var. Sizin geleceğiniz çok karanlık. Artık siz böyle çıplak gezemezsiniz" dedi.

  Genç daha sonra özür dileyerek "Yani böyle başı açık gezemezsiniz. Bunların size biçtiği kıyafet kara çarşaf. Özür dilerim. Ağzımdan çıktı. Tabi ki çıplak değilsiniz. Normal kıyafetiniz var. Ben başı açık demek istedim" diyerek düzeltme yaptı.

  "BÖYLE BİR İNANÇ YOK Kİ.."

  Meclis'te otururken Almanya'da okuyan, Afganistan'dan başörtülü 3 kız geldiğini belirten Kamer Genç, "Kızlara, 'Yav kızlar, hiç size yakışıyor mu bu kıyafet?' dedim. 'Siz güzel kızlarsınız, yüzünüz güzel, gözleriniz güzel, dudaklarınız güzel. Şimdi bu yüzünüzü, gözünüzü, dudaklarınızı kapatalım, saçlarınızı açalım. Saç bende de var, senin saçın benim dikkatimi çekmez ki 'dedim. 'İnancımız' dediler. Böyle bir inanç yok ki" dedi.


  Görüş Bildir