Euro
9.6725
0.69%
Dolar
8.0578
0.63%
Altın
460.49
1.36%
Borsa
1.408
0.03%
Bitcoin
492.496
-0.77%
12ºC
İstanbul
Puslu güneşli 12 C

  Kamer Genç'in evine de hırsız girdi

  CHP'de bir hafta içinde 3 önemli ismin evine hırsız girdi ve önemli eşyaları çalındı.
  • 13.08.2013 - 08:52
  Kamer Genç'in evine de hırsız girdi

  Kamer Genç in evine de hırsız girdi #1

  CHP'de geçtiğimiz hafta içinde CHP'li İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu'nun, daha sonra da CHP Genel Başkan Yardımcısı Gökhan Günaydın'ın evine hırsız girmesinin ardından yine hırsızlık yaşandı.

  CHP Tunceli Milletvekili Kamer Genç'in Angora Evleri'ndeki üç katlı villasına bayram tatili sırasında hırsız girdiği ortaya çıktı.

  MADDİ KAYIP ÇOK FAZLA

  Genç'in villasına hırsız girdiği dün sabah saatlerinde eve giden oğlu tarafından polise bildirildi. Milliyet'in haberine göre, Eve camı kırarak girdiği anlaşılan hırsızın, tüm odaları karıştırdığı, evden bir tane laptop, bir el kamerası, çok sayıda ziynet eşyası ve yüklüce miktarda nakit avro çaldığı tespit edildi. Evden tam olarak nelerin alındığı, Genç'in Ankara'ya dönmesinden sonra netlik kazanacak.

  GÖRGÜ TANIĞI YOK

  Genç'in villasının bulunduğu sokakta kamera olmadığı, villada alarmın takılı bulunmadığı belirtilirken, hırsızın villaya girmesine ilişkin bir görgü tanığı da belirlenemedi. Hırsızlık yaşanan ev, eski CHP Genel Başkanı Deniz Baykal'ın eviyle de aynı sitede bulunuyor. Baykal'ın evine de geçtiğimiz yıl hırsız girmeye çalışmış ancak yakalanmıştı.

  'AK PARTİ'DEN ŞÜPHELENİYORUM'

  Genç, "Şüphelenirsem AK Parti'den şüphelenirim. Kimin yaptığını bilemem tabii, AK Parti'nin CHP içinde ortadan kaldırmak istediği ben varım. Bunu Meclis kürsüsünde de söylemiştim. Galiz küfürlerle bana hem milletvekilleri hem Erdoğan saldırıyor. Bir grup da Erdoğan'a ya da Abdullah Gül'e yaranmak için böyle bir şey yapmış olabilir" ifadesini kullandı. Genç, büyük bir moral bozukluğu yaşadığını, evde çok ciddi hasar olduğunu belirtti.

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir