Euro
9.3516
-0.39%
Dolar
7.8137
-0.74%
Altın
449.33
-1.9%
Borsa
1.329
-1.02%
Bitcoin
143.245
6.35%
12ºC
İstanbul
Puslu güneşli 12 C

  Kemal Kılıçdaroğlu'ndan eski kurmaylara önemli davet

  CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanlığı seçimi ile ilgili Genel Merkez'de yapılacak toplantıya eski kurmayları davet etti.
  • 12.07.2014 - 13:06
  Kemal Kılıçdaroğlu'ndan eski kurmaylara önemli davet

  Kemal Kılıçdaroğlu ndan eski kurmaylara önemli davet #1

  CHP, 10 Ağustos'ta yapılacak Cumhurbaşkanlığı seçimi ile ilgili eski kurmaylarını göreve çağırdı.

  ESKİ KURMAYLARLA GÖRÜŞ ALIŞVERİŞİ

  CHP Genel Sekreteri Gürsel Tekin ve Örgütlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Tekin Bingöl yaptıkları ortak açıklamada, Kılıçdaroğlu'nun, eski bakanlar, milletvekilleri, parti meclisi üyeleri, eski il başkanları ile CHP Genel Merkezi'ne davet ederek Cumhurbaşkanlığı seçimi ile ilgili görüş alışverişinde bulunacağını belirtti.

  "BÜYÜK UZLAŞININ ADAYINI BELİRLEDİK"

  Tekin ve Bingöl yaptıkları açıklamada; "Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu'nun talebi doğrultusunda CHP'nin eski kurmaylarını Genel Merkez'de gerçekleştireceğimiz toplantıya davet ediyoruz. Bu süreçte büyük uzlaşının adayını belirledik. Şimdi sırada uzlaşıyı iktidar yapmak var. Bu anlamda Cumhuriyet Halk Partisi'ne yıllarca emek vermiş, partimizin her kademesinde görev almış ve partimizin başarısı için çalışmış duayenlerimizi aramızda görmek hem gücümüze güç katacak hem de birlikte neler yapabileceğimizi değerlendirme imkanı verecek. 14 Temmuz Pazartesi günü saat 13.00'de eski bakanlarımız, milletvekillerimiz ve il başkanlarımızla Genel Merkezimiz'de tarihi bir toplantı yapacağız. Çok önemsediğimiz bu toplantının partimiz açısından son derece yararlı olacağına inanıyoruz" denildi.

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir