Euro
11.0165
-1.08%
Dolar
9.4783
-1.11%
Altın
546.85
-1.81%
Borsa
1.51
1.14%
Bitcoin
592.958
-2.25%
16ºC
İstanbul
Çoğunlukla güneşli 16 C

  Kılıçdaroğlu: Bir de CHP'yi deneyin

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, iktidara gelmeleri halinde harcanan her kuruşun hesabını vereceklerini belirtti.
  • 23.01.2015 - 01:13
  Kılıçdaroğlu: Bir de CHP'yi deneyin

  Kılıçdaroğlu: Bir de CHP yi deneyin #1

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Avcılar'daki Double Tree By Hilton Otel'de, iş adamı ve sanayici Abdullah Teber'in ev sahipliğinde iş adamlarıyla bir araya geldi.

  Burada konuşan Kılıçdaroğlu, ülkenin en zor dönemlerinde büyük başarılara imza attığını ve karanlıkları aydınlattığını belirterek, kimsenin umutsuzluğa kapılmamasını isteyerek şunları söyledi:

  "DENEYİN CHP'Yİ"

  "Her kuruşun hesabını verme sözünü de veriyoruz size. O kadar ki 'her kuruşun hesabını vermek namus borcudur' diyoruz. Bu kadar açık, net söylüyoruz. Ve sizden destek istiyoruz, deneyin CHP'yi. Bakın bakalım bir ülke nasıl yönetilir, bir ülkenin saygınlığı nasıl korunur"

  "Eğer bu ülkeye özgürlüğü, demokrasiyi, hukukun üstünlüğünü yeniden el birliğiyle getirebilirsek bizim sanayici Türkiye'yi uçurur. Yabancı sermaye de gelir. 40-50 milyar dolar niye gelmesin?"

  "Siyasi ahlakın olmadığı bir toplumda siz ödediğiniz vergilerin hesabını soramıyorsanız orada oturup hep beraber düşünmemiz gerekiyor, nereye gidiyor bu paralar diye. Demokrasinin çıkış noktası iş adamının ödediği verginin nerelere harcandığını sormasıyla başlar"

  "Daha güzel bir Türkiye'yi hep beraber inşa edeceğiz. Kaygılardan arınmış, geleceğe umutla bakan huzurlu bir Türkiye istiyoruz"

  İlginizi Çekebilir


  Görüş Bildir