Euro
15.4400
0.08%
Dolar
13.5141
-0.04%
Altın
791.2960
0.21%
Borsa
2,096.56
1.14%
Bitcoin
580.822
-0.47%
7ºC
İstanbul
Çok bulutlu 7 C
  Kılıçdaroğlu: İktidara inanmayan CHP'den ayrılsın İZLE

  Kılıçdaroğlu: İktidara inanmayan CHP'den ayrılsın İZLE

  CHP iktidarına inanmayan parti yöneticilerinin görevden ayrılmaları gerektiğini söyleyen Kemal Kılıçdaroğlu, Başbakan Davutoğlu için de ‘O devleti bilmez, ayakları yere basmaz’ dedi
  • 24.11.2014 - 09:02

  Kılıçdaroğlu: İktidara inanmayan CHP den ayrılsın İZLE #1

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, kayınvalidesi Fatma Özdağ için İstanbul’da tören yapılırken partisinin bölge toplantısına katılmak için Antalya’daydı.

  AİLEM ENTELEKTÜEL DEĞİLDİ

  Kılıçdaroğlu, toplantı öncesi konyaaltı Belediyesi’nin emekliler kahvesinde vatandaşlarla bir araya geldi. Otelden yürüyerek sahildeki kahveye geçen Kılıçdaroğlu emeklilerle sohbet etti. Kılıçdaroğlu, partisinin halka inemediğine yönelik eleştirilere şöyle karşılık verdi: “Anadolu’da, mütevazı bir ailede büyümüş birisiyim. Öyle entelektüel yoğunluğu olan bir aileden gelmiyorum. Annem okuma yazma bilmezdi, babam da ilkokul mezunuydu, 8 kardeştik. Sadece üniversiteye giden benim. Yer sofrasında yemek yerdik. Ben masada yemek yemeye üniversite yıllarında başladım. Halkın zaten içindeyiz. Farklı düşünmüyoruz.”

  Kılıçdaroğlu: Davutoğlu devleti bilmez - İZLE

  İKTİDARA İNANMAYANA "AYRILSIN" DEDİ

  CHP lideri partisinin bölge toplantısında, parti örgütlerini milletvekili genel seçimlerine yönelik uyardı. Kılıçdaroğlu, CHP’nin iktidarına inanmayan parti yöneticilerinin bu süreçte görevlerinden ayrılması gerektiğini dile getirdi.

  Kılıçdaroğlu: İktidara inanmayan CHP den ayrılsın İZLE #2


  Görüş Bildir