Euro
10.0656
0.25%
Dolar
8.4866
0.14%
Altın
494.45
0.1%
Borsa
1.414
0%
Bitcoin
331.819
3.58%
24ºC
İstanbul
Güneşli 24 C

  Kılıçdaroğlu: Kamyoncuların sorunlarını da ben çözeceğim

  CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Ankara'da yaptığı konuşmasında kamyoncuların sorunlarını da çözeceğini söyledi.
  • İHA
  • 18.05.2015 - 11:31
  Kılıçdaroğlu: Kamyoncuların sorunlarını da ben çözeceğim

  keml

  Seçim çalışmalarını Ankara’da sürdüren CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, Türkiye Nakliyeciler Federasyonu’nu ziyaret etti. Kılıçdaroğlu daha sonra Ankara Şaşmaz Sanayi Bölgesi’nde bulunan Nakliyeciler Sitesi’nde kamyoncu esnafıyla bir araya gelerek, onların sorunlarını dinledi.

  "KAMYONCULARIN SORUNLARINI DA BEN ÇÖZECEĞİM"

  Seçim otobüsü üzerinde bir konuşma yapan Kılıçdaroğlu, kamyoncu esnafının sorunlarıyla yakından ilgilendiklerini, temel şikayet konularından haberdar olduklarını belirtti. Kılıçdaroğlu, "Hiç merak etmeyin bütün sorunlarınızı biliyoruz. Yaşanacak bir Türkiye için çıktığımız yolda siz kamyoncuların sorunlarını da ben çözeceğim. Az önce Federasyon Başkanınızla görüştüm. Bana bir liste halinde şikayetçi olduğunuz konuları iletti. Hepsi çözülebilir, halledilebilir meseleler. İnşallah 7 Haziran’dan sonra bütün sorunları el birliği içinde çözeceğiz" dedi

  "SİZE SÖZÜM SÖZ"

  Kamyonculara bir de söz veren Kılıçdaroğlu, "Size sözüm söz. 8 Haziran’dan sonra yani başbakan olduktan sonra ilk yapacağım ziyaret buraya olacak. Buraya yeniden başbakan olarak geleceğim. O zaman göreceksiniz ki sizin sorunlarınızı ben çözerim" diye konuştu. Kılıçdaroğlu’na ziyaretlerinde CHP Genel Başkan Yardımcısı Tekin Bingöl, CHP Grup Başkanvekili Levent Gök, Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar eşlik etti.

  Kılıçdaroğlu: Kamyoncuların sorunlarını da ben çözeceğim #2

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir