Petrol
96.54
1.71%
Euro
18.2892
0.26%
Dolar
17.9411
0.16%
Altın
1.031
0.83%
Borsa
2795
0.00%
Bitcoin
430.866
3.43%
30ºC
İstanbul
Güneşli 30 C

  Kılıçdaroğlu: Sarıgül'ün başarısı ortada ancak..

  Kılıçdaroğlu'dan Mustafa Sarıgül açıklaması
  • 07.01.2012 - 13:35
  Kılıçdaroğlu: Sarıgül'ün başarısı ortada ancak..

  Kılıçdaroğlu: Sarıgül ün başarısı ortada ancak.. #1

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Sözcü yazarı Ertuğrul Akbay'ın "Mustafa Sarıgül'ü önümüzdeki belediye seçimlerinde İstanbul'da aday göstermeyi düşünüyor musunuz" şeklindeki sorusuna yanıt verdi. Kılıçdaroğlu, "Sarıgül'ün başarısı ortada... Ancak; Sayın Sarıgül'ün partimizle bir ilgisi yok... Partimize üye olmayan biriyle ilgili benim yorum yapmam doğru olmaz" dedi.

  'BUNLARI YAPARSA NEDEN ADAY OLMASIN'

  CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, Sarıgül'ün CHP'den aday olması şartını ise şöyle açıkladı: "Biz herkesi partimize davet ettik. Mustafa Sarıgül de partimize müracaat eder, üyeliği parti meclisi tarafından kabul görürse, kendisi de adaylık için "Ben de adayım", derse İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı neden olmasın. Tabi yapılacak anketlerde de en çok istenen aday olması şartıyla..."

  KILIÇDAROĞLU'NUN EL FALI

  1976'da dünyaca ünlü Hint Fakiri Sri Sri Ganapati'nin 5 duyu eğitimlerine katılan ve orada "el falı" okumasını da öğrenen gazeteci Ertuğrul Akbay, Kemal Kılıçdaroğlu'nun el falına da baktı.

  Akbay'ın yorumuna göre Kılıçdaroğlu'nun kader çizgisinde sürpriz başarılar var: "Kılıçdaroğlu'nun sağ elindeki kader çizgisi; geleceği hakkında bize bir dizi ipuçları veriyor. Kader çizgisine göre; Kılıçdaroğlu'nu yakın zamanda büyük bir başarı bekliyor. Bu başarısını tesadüflere değil şahsi gayretleri sonucu kazanacak."


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir