Petrol
113.94
0.12%
Euro
17.3557
-1.13%
Dolar
16.5973
-0.51%
Altın
970.52
-0.57%
Borsa
2402
-3.55%
Bitcoin
336.828
-3.30%
27ºC
İstanbul
Kısmen güneşli 27 C

  Kılıçdaroğlu'ndan delegelere mesaj

  Kılıçdaroğlu, CHP delegelerine SMS'lerle teşekkür etti."Sıra CHP'yi iktidara taşımaya geldi" dedi.
  • 27.02.2012 - 22:06
  Kılıçdaroğlu'ndan delegelere mesaj

  Kılıçdaroğlu ndan delegelere mesaj #1

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Delegelere SMS'lerle, "Özveri, katkı ve güvenizle tüzüğümüzü değiştirdik, Sıra hiç, ama hiç bir kimseyi ötekileştirmeden el ele, omuz omuza vererek ve daha çok çalışarak partimizi iktidara taşımaya geldi" diye seslendi.

  KILIÇDAROĞLU'NDAN DELEGELERE MESAJ

  Kılıçdaroğlu, bir de mesaj yayımlayarak şunları söyledi;

  "Sevgili Delege arkadaşlarım,

  Size, parti örgütlerimize, partililerimize, taraftarlarımıza ve halkımıza güvenerek CHPGenel Başkanlığı sorumluluğunu üstlendim.

  Büyük bir onur duyarak Genel Başkanlık görevine başlarken size, partimizi daha demokratik, çağdaş ve örnek alınabilecek bir tüzüğe kavuşturmak sözünü verdim.

  Partimiz için olduğu kadar, demokrasi ve hukuk devleti anlayışımız nedeniyle de çok büyük bir önem taşıyan tüzük değişikliklerini 26 Şubat pazar ve 27 Şubat pazartesi günleri toplanan 16'ncı, 17'nci Olağanüstü Kurultaylarımızda gerçekleştirdik.

  Böylece, katkınız, özveriniz ve güveninizle size verdiğim demokratik tüzük sözünü tutmuş, ülkemize demokrasiyi getiren CHP'yi de, demokratik bir tüzüğe kavuşturmuş olduk.

  Sıra hiç, ama hiç kimseyi ötekileştirmeden el ele, omuz omuza vererek, çok ama, daha çok çalışarak partimizi iktidara taşıma mücadelesine geldi.

  Tüzüğümüzü değiştirme mücadelemizde olduğu gibi, CHP'yi iktidara taşıma mücadelemizde de tek güvencem örgütümdür, sizlersiniz, partililerimizdir, taraftarlarımızdır ve halkımızdır

  Tarihi görevlerle karşı karşıya kaldığı zaman engel tanımayan halkımızla CHP'lilerin etle tırnak gibi kenetlenerek Türkiye'yi AKP'nin karanlığından kurtaracağına içtenlikle inanıyor, her iki kurultayımızda da verdiğiniz destek ve özverili çalışmalarınız için teşekkür ediyor, sizlere sevgiler, saygılar sunuyorum"


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir