Euro
10.2586
-0.12%
Dolar
8.4489
-0.08%
Altın
501.29
0.03%
Borsa
1.441
-0.25%
Bitcoin
389.995
-3.02%
16ºC
İstanbul
Açık 16 C
  Kılıçdaroğlu'nun grup toplantısında Başbakan sloganı atıldı

  Kılıçdaroğlu'nun grup toplantısında Başbakan sloganı atıldı

  CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin grup toplantısında yaptığı konuşmasında "Başbakan Kemal" sloganlarıyla alkışlandı.
  • 13.01.2015 - 13:51

  Kılıçdaroğlu nun grup toplantısında Başbakan sloganı atıldı #1

  CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun, partisinin grup toplantısında yaptığı konuşmasının gündemi Paris'te mizah dergisine yapılan saldırıydı.

  BAŞBAKAN KEMAL SLOGANI

  Kılıçdaroğlu'nun konuşması sırasında, CHP'liler tarafından "Başbakan Kemal" sloganları atılması dikkat çekti. Partililere teşekkür ederek "Terör bir insanlık suçudur" diyen Kılıçdaroğlu, şunları söyledi;

  "Paris'te bir mizah dergisine saldırı yapıldı. Bütün dünya özgür düşünceyi korumak için büyük bir miting yapıldı. Biz herkesin fikirlerini özgürce ifade ettiği bir Türkiye ve dünya istiyoruz. Teröristler saldırıyı İslam için yaptıklarını söyledi. Liderler islamın teröre kaynaklık etmediğini haykırdı.

  Kılıçdaroğlu'nun grup toplantısında Başbakan sloganı atıldı İZLE

  TERÖR BİR İNSANLIK SUÇUDUR

  Terör ve İslamın bir araya gelemeyeceğini açıkladıkları için onlara teşekkür ediyoruz. Terörle mücadele konusu artık bir ülkenin iç işi değildir. Terör bir insanlık suçudur. nereden ve kimden hangi gerekçeyle gelirse gelsin lanetlenmelidir.

  DEFALARCA FATURAYI TÜRKİYE ÖDER DEDİK

  Biz CHP olarakl terör nereden gelirse gelsin lanetliyoruz ve kınıyoruz. İslam dünyasında laikliğin ne kadar önemli olduğunu terör bize göstermiştir. Bütün islam devletlerine seesleniyoruz, lütfen laikliği benimseyin. İnsanların inançlarına siyasetin müdahale etmemesi demektir. Ederse ne olur işte Paris olur. Laiklik terörün panzehiridir. Defalarca söyledik bunu yaparsanız faturayı Türkiye öder dedik. Biz bunu söylediğimiz zaman bize siz baasçısınız dediler. Biz kadın erkek eşitliğinden yanayız. Bir siyasal parti olarak onları uyardık. Bütün dünyada radikal unsurları Türkiye üzerinden Irak ve Suriye'ye getirdiler. Katar'dan para aldılar. ellerine silah verdiler.

  ADAM OLSA ÖZÜR DİLERLER

  Git Suriye'de kardeşini öldür dediler. İslam coğrafyası kan akıtan bir coğrafya oldu. Reyhanlı'da 35 vatandaşımız öldü. Sıkılmadan arlanmadan bizi sorumlu tuttular. Sonunda mahkemede davalar görüşülüyor. CHP'nin bir sorumluluğu yok. Adam olsa özür dilerler ama adam değiller.Kılıçdaroğlu nun grup toplantısında Başbakan sloganı atıldı #2

  MISIR'LA İLİŞKİLERİMİZ BOZULDU

  Mısır'la ilişkilerimiz bozuldu. El Ezher Şeyhi en ağır dille eleştirildi. En sonunda Katar da baktı vazgeçti Mısır'ı tanıdı. Şimdi Türkiye yanlız kaldı. Orta Doğu'nun kilit noktasında Türkiye temsil edilmiyor."

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir