Euro
10.3498
-1.03%
Dolar
8.6969
-0.83%
Altın
500.14
-0.53%
Borsa
1.4
0.09%
Bitcoin
279.010
-2.33%
26ºC
İstanbul
Çoğunlukla güneşli 26 C
  Kılıçdaroğlu'nun şaşırtan Ankara saldırısı çıkışı - izle

  Kılıçdaroğlu'nun şaşırtan Ankara saldırısı çıkışı - izle

  CHP lideri, Ankara'da Emniyet lojmanlarına yapılan saldırıyla ilgili olarak ilginç bir çıkışa imza attı.
  • 24.09.2013 - 10:55

  Kılıçdaroğlu nun şaşırtan Ankara saldırısı çıkışı - izle #1

  İki gün önce Ankara'da Emniyet Genel Müdürlüğü'nün (EGM) ek binası ve Polisevi'ne düzenlenen roketatarlı saldırıda şans eseri sadece maddi hasar oluşmuştu. Olay sonrası saldırganlardan Muharrem Karataş ölü olarak ele geçirilmiş ve olay yerinde DHKP-C'ye ait flamalar bulunmuştu. Ardından örgüt yaptığı açıklamayla saldırıyı üstlenmişti. 

  Kılıçdaroğlu'nun şaşırtan Ankara saldırısı çıkışı - izle

  ANKARA SALDIRISI SORULDU

  Bugün Ekonomi Gazeteciler Derneği'nin toplantısında saldırıya ilişkin değerlendirmelerde bulunan Kemal Kılıçdaroğlu, aranan ve emniyet takibindeki isimlerin bu saldırıyı nasıl gerçekleştirebildiğini sordu.

  NİYE SALDIRIDAN ÖNCE BULAMADIN

  Ardından Başbakan Erdoğan'ı suçlayan CHP Lideri, 'Çağırıp İçişleri Bakanı'nın bu soruyu ona sorması lazım. Saldırıyı yapanlar senin takibinde miydi? Evet. Seni görevden alıyorum. Diyebilir mi? Diyemez: Bu soruyu da soramaz. Büyük bir tezgahın içinde olduğumuzu kimse unutmasın. Bir siyasal hareket terörden medet umar hale gelemez. Hitler döneminde parlamento yangını ne ise onun küçük bir versiyonu Ankara'da yaşandı. 2000 polis gitti hemen saldırganı buldu. Niye saldırıdan önce bulamadın sen iktidar değil misin?' diye konuştu.

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir