Euro
10.1621
0.22%
Dolar
8.6678
0.24%
Altın
489.89
0.38%
Borsa
1.391
-2.01%
Bitcoin
384.750
-6.30%
28ºC
İstanbul
Güneşli 28 C

  Kurtulmuş: Erdoğan'ın varisi değilim

  Numan Kurtulmuş, "Allah şahit böyle bir şeyi zihnimin ucundan dahi geçirmem.."
  • 10.10.2012 - 17:13
  Kurtulmuş: Erdoğan'ın varisi değilim

  Kurtulmuş: Erdoğan ın varisi değilim #1

  CNN TÜRK'te yayınlanan 360 Derece programında Şirin Payzın'ın sorularını yanıtlayan Kurtulmuş, Başbakan'ın varisi olduğu iddialara yanıt verdi.

  "BAŞBAKAN'IN VARİSİ DEĞİLİM"

  "Ben Başbakan'ın varisi değilim" diyen Kurtulmuş, "Demokrasilerde varisler olmaz zaten. Numan Kurtulmuş olarak da biz böyle bir talebin içinde siyaset yapmayız. Allah şahit böyle bir şeyi zihnimin ucundan dahi geçirmem" dedi.

  KURTULMUŞ: BAŞBAKAN'IN VARİSİ DEĞİLİM

  Kurtulmuş: Erdoğan ın varisi değilim #2

  "SÜRECE EN BÜYÜK KATKIYI BDPLİLER SAĞLAYACAK"

  Kurtulmuş, "Teröristlerle kucaklaşma görüntüleri hiçbir fayda sağlamaz ancak bu sürece en büyük katkıyı sağlayacak olanların BDP'liler olduğunu düşünüyorum. Bu, müzakereyle olacak tartışmayla olacak. Başbakan'ın bu tepkisinin ardından belki de ikinci bir Oslo süreci başlar" ifadesini kullandı.

  BEKAROĞLU'NU SAVUNDU

  "Mehmet Bekaroğlu benim kadim bir dostumdur" diyen Kurtulmuş sözlerine, "Benim hakkımda ne söylerse söylesin onun hakkında bir şey söylemeyeceğim bir şey de söyletmeyeceğim. Benimle çalışan arkadaşlarımı teker teker arayarak helallik aldım" diye devam etti.

  FATİH ERBAKAN DA AK PARTİ'YE KATILACAK MI

  Numan Kurtulmuş, "Fatih Erbakan'ın da AK Parti'ye katılacağı" iddiasıyla ilgili de, "Buna karar verecek olan Sayın Başbakandır. Olmayan bir konu hakkında konuşmam" ifadesini kullandı.

  DİYARBAKIR EMNİYET MÜDÜRÜ'NÜN AÇIKLAMALARI

  Kurtulmuş, Diyarbakır Emniyet Müdürü Recep Güven'in tartışma yaratan açıklaması için de, "Ben o sözü öyle söylemezdim" dedi.

  Güven'in bölgedeki tansiyonu azaltmak için öyle konuşmuş olabileceğini söyleyen Kurtulmuş, Başbakan'ın "Terörist için ağlamayız" sözlerini de "Teröre karşı bir tepkinin sonucu" diye yorumladı.

  "ALEX'TEN YANAYIM"

  Numan Kurtulmuş, "Alex ile FB yönetim arasındaki gerginlikte kimden yanasınız" sorusuna, "Alex'ten yanayım" yanıtını verdi.

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir