Petrol
111.95
1.14%
Euro
17.4285
0.76%
Dolar
16.3297
1.58%
Altın
971.61
0.56%
Borsa
2391
0.00%
Bitcoin
487.188
2.32%
25ºC
İstanbul
Güneşli 25 C

  Meclis kürsüsüne yürüyen AK Partili Gökçen Enç konuştu

  Meclis kürsüsüne yapıştırılmak istenen “17 Aralık Yolsuzlukla Mücadele Haftası Olsun” afişini indirmeye çalışarak gündeme gelen AK Parti Antalya Milletvekili Gökçen Enç "Yine assınlar yine indiririm" dedi.
  • 19.12.2014 - 10:59
  Meclis kürsüsüne yürüyen AK Partili Gökçen Enç konuştu

  TBMM Genel Kurulu'nda, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, Tapu Kadastro Genel Müdürlüğü, Milli Eğitim Bakanlığı, Yükseköğretim Kurulu (YÖK), Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi Başkanlığı (ÖSYM) ile üniversitelerin bütçelerinin görüşüldüğü sırada gergin anlar yaşandı.

  GÖKÇEN ENÇ HIZLA KÜRSÜYE YÜRÜDÜ

  CHP İstanbul Milletvekili Ali Özgündüz kürsüye 17-25 Aralık haftası yolsuzluk ve rüşvetle mücadele haftası olsun yazan döviz asmak isteyince AK Parti Antalya Milletvekili Gökçen Enç, hızla kürsüye yürüdü ve bu pankartı kaldırmak istedi.

  Meclis kürsüsüne yürüyen AK Partili Gökçen Enç konuştu #1

  YİNA ASARLARSA YİNE İNDİRİRİM

  Olayla ilgili konuşan Enç, “İç tüzük diye bir şey var. Uyardım, anlamadılar. Belki kurallara aykırı bir davranış yaptım ama yine asarlarsa yine indiririm. Ben Meclis’te olduğum sürece bu konuyla ilgili benden bu tepkiyi görecekler. Haksız yere atılan iftiraları kaldıramam. Suçlular kim ise tabii ki ortaya çıksın ama bu durum tüm bir gruba mal edilemez. Biz bunu hak edecek bir şey yapmadık.” dedi.

  VURSAYDI DA YANIT VERMEZDİM

  Meclis'te AK Partili Enç ile yaşadığı “afiş gerginliği”ni anlatan CHP’li Ali Özgündüz, “Bir kadınla karşı karşıya gelmek hoş değil, şık olmadı. O bana vursaydı da ben karşılık vermezdim. Bizim edep, erkânımızda kadına el kaldırmak yoktur” dedi.

  Meclis kürsüsüne yürüyen AK Partili Gökçen Enç konuştu #2

  Meclis kürsüsüne yürüyen AK Partili Gökçen Enç konuştu #3

  Meclis kürsüsüne yürüyen AK Partili Gökçen Enç konuştu #4

  Meclis kürsüsüne yürüyen AK Partili Gökçen Enç konuştu #5


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir