Euro
15.2855
-0.01%
Dolar
13.5787
-0.08%
Altın
794.7450
0.02%
Borsa
1951
0.31%
Bitcoin
508.110
0.94%
-0ºC
İstanbul
Çok bulutlu -0 C

  Melih Gökçek'ten Kılıçdaroğlu'nu kızdıracak video

  Melih Gökçek, koalisyon hesapları yapan CHP, MHP ve HDP'nin içindeki çıkmazı ortaya koyan bir videoyu canlı yayında izletti.
  • 05.06.2015 - 08:00
  Melih Gökçek'ten Kılıçdaroğlu'nu kızdıracak video

  Melih Gökçek ten Kılıçdaroğlu nu kızdıracak video #1

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, geçtiğimiz günlerde yaptığı bir açıklamada koalisyona göz kırpmış ve "Vatandaşın tercihi öyleyse koalisyon olur" demişti. MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın ise HDP'nin barajı aşmasının MHP'yi karlı çıkaracağını söylemişti.

  Son olarak da HDP'li Sırrı Süreyya Önder, "MHP'yle bile yürürüz" diyerek olası bir koalisyona yeşil ışık yakmıştı.

  CHP VE MHP TABANINI RAHATSIZ EDECEK VİDEO

  CHP, MHP ve HDP'den gelen bu açıklamalar, koalisyon umuduna giren muhalefetin geçmişte yaşananları unuttuğunu gösterdi.

  Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, TGRT Haber'de katıldığı canlı yayında, CHP ve MHP tabanını oldukça rahatsız edecek bir videoyu yayınlattı.

  Melih Gökçek'ten Kılıçdaroğlu'nu kızdıracak video

  "ARTIK APO'NUN HEYKELİNİ DİKERLER"

  Görüntüler ardından konuşan Gökçek, "Mustafa Kemal'in kafasını yerlerde sürükleyecekler, Mustafa Kemal'in heykelini ve Türk bayrağını yakacaklar, ondan sonra Apo'nun heykelini dikecekler. Hem MHP hem de CHP bu HDP ile koalisyon yapacak . Artık birlikte Güneydoğu'ya gidip Apo'nun heykelini dikerler. Ondan soran Atatürk heykellerini halatla aşağıya indirirler" dedi.

  "BU NASIL ATATÜRKÇÜLÜK"

  "Bu nasıl Atatürkçülük?" diye soran Gökçek, Sırrı Sakık'ın "Mustafa Kemal'in askerleriyiz" diyenlere "it sürüsü" dediğini hatırlatarak "Siz HDP ile koalisyon yapacağız diyorsunuz. Kendinize yediriyorsanız helali hoş olsun" ifadelerini kullandı.


  Görüş Bildir