Euro
10.1528
0.35%
Dolar
8.649
0.25%
Altın
493.61
0.28%
Borsa
1.394
0.6%
Bitcoin
366.886
-2.10%
20ºC
İstanbul
Bulutlu ve güneşli 20 C

  Meral Akşener: Yamuksunuz yamuk

  MHP'de genel başkan adayı olan Meral Akşener, kendisini paralel diye eleştirenlere "Yamuksunuz, yamuk" ifadeleriyle yanıt verdi.
  • İHA
  • 20.04.2016 - 19:59
  Meral Akşener: Yamuksunuz yamuk

  Meral Akşener, Hatay ziyareti kapsamında Hatay Büyükşehir Belediyesi Meslek Edindirme Merkezi’nde Hataylı destekçileriyle bir araya geldi.

  Akşener yaptığı konuşmada, MHP’nin önceliğinin kongrelerini yapmak olduğunu ifade ederek, kendisini "Paralel" diye eleştirenlere sert sözlerle yanıt verdi:

  PARALEL DEDİNİZ BEN DE SİZE DİYORUM Kİ YAMUKSUNUZ, YAMUK

  “Sayın Genel Başkan sevgisini anlıyorum ama buradan ısrarla bize hakaret edenlere sesleniyorum. Özenle cevap vermemeye çalıştım. Geometrinin tüm kavramlarını kullandınız, paralel dediniz, bende size diyorum ki yamuksunuz yamuk. Yıllarca en iyi yaptığımız iş yamukları düzelmektir. Allah’ın izniyle önce kongremizi yapacağız, eğer üst kurul delegeleri teveccüh gösterirse, seçilirsek ilk işimiz Türkiye’deki bütün yamukları ve yamuklukları düzeltmek olacak. Sonrasında MHP’nin milliyetçilik ve demokrasi ikiz kardeştir diyen Başbuğumuz ve diğerlerinin düsturuna uyarak, MHP’nin nasıl olgun şekilde kurultayını yerine getirdiğini göreceğiz.

  Meral Akşener: Yamuksunuz yamuk VİDEO

  KOLTUK ESKİTMEYECEĞİZ, AYAKKABIMIZI ESKİTECEĞİZ

  Koltuk eskitmeyeceğiz, ayakkabımızı eskiteceğiz. Ülkeyi karış karış, ev ev mahalle mahalle dolaşıp milletimize kendimizi anlatacağız. Ben tarihçiyim, MHP’nin iktidarına tarih boyunca millet bu kadar ‘gelin dememişti. 1910’da milletin istediği neyse bugün de aynı şeyi istiyor, hadi gelin bu şer odaklarını yıkın geçin. Milletimiz bizi bekliyor, öce kurultayı çözeceğiz, sonra iktidar olacağız"


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir