Petrol
95.78
-0.84%
Euro
18.1561
-0.57%
Dolar
18.0854
0.04%
Altın
1.016
-0.51%
Borsa
302
0.00%
Bitcoin
384.523
-9.52%
24ºC
İstanbul
Açık 24 C

  Muharrem İnce: Kimseye dağıtacak altınımız yok

  Yalova seçimlerine ilişkin konuşan CHP'li Muharrem İnce, "CHP'liler altın dağıttı" iddialarına yanıt verdi.
  • 24.04.2014 - 09:02
  Muharrem İnce: Kimseye dağıtacak altınımız yok

  CHP Grup Başkanvekili Muharrem İnce, dün partisi tarafından 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle Yalova'da düzenlenen fener alayına katıldı. 

  Muharrem İnce: Kimseye dağıtacak altınımız yok #1

  "BİZ KİMSENİN HAKKINI İSTEMİYORUZ"

  Binlerce kişinin katıldığı yürüyüş öncesi Cumhuriyet Meydanı’nda vatandaşlara seslenen İnce, kentte seçimlerin yenilenmesine tepki göstererek, "Biz kimsenin hakkını istemiyoruz. Ortada bir mağduriyet vardır. Ortada bir haksızlık vardır" dedi.

  Muharrem İnce: Kimseye dağıtacak altınımız yok #2

  "BEN AKP'Yİ KUTLADIM ONLARIN DA BİZİ KUTLAMALARI GEREKİRDİ"

  Muharrem İnce, konuyla ilgili yaptığı açıklamada; "Ortada bir hukuksuzluk vardır. Sandıktan çıkmış kardeşimiz, sizlerin oyuyla seçilmiş. Ankara’da birilerini devreye sokarak, hakim ayarlayarak, Yüksek Seçim Kurulu’na birilerini göndererek, Ankara’da mazbata alınmaz. Millet iradesi sandıktan çıkar. Ben Ankara’da Meclis'te gittim AKP’yi kutladım. Dedim ki; 'Bu seçimin galibi sizsiniz. Türkiye’de birinci parti çıktınız. Sizi kutluyorum' dedim. Onların da Yalova’da Cumhuriyet Halk Partisi’ni kutlamaları gerekirdi. Bizi kutlamaları gerekirdi.

  "EVDE ÜÇ BEŞ TANE VAR DA ONLARI OĞLANIN DÜĞÜNÜNE SAKLIYORUZ"

  ‘CHP’liler altın dağıttı’ gibi söylemler var. Yahu olsa da dağıtsak. Valla evde üç beş tane var da onları da oğlanın düğününe saklıyoruz, kusura bakma. Kimseye dağıtacak altınımız yok." ifadelerini kullandı. 


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir