Petrol
94.66
0.57%
Euro
18.2401
-0.01%
Dolar
17.9209
0.05%
Altın
1.023
0.02%
Borsa
275
0.00%
Bitcoin
418.482
0.60%
25ºC
İstanbul
Parçalı bulutlu 25 C

  Mustafa Kamalak: Siyonistlere karşı mücadele veriyoruz

  Saadet Partisi Lideri Mustafa Kamalak, partisinin 2. Olağan İl Kongresinde yaptığı konuşmasında "Tüm Anadolu'yu adım adım dolaşıyor ve siyonistlere karşı mücadele veriyoruz" dedi.
  • İHA
  • 07.02.2015 - 21:37
  Mustafa Kamalak: Siyonistlere karşı mücadele veriyoruz

  kamalak

  Saadet Partisi Genel Başkanı Mustafa Kamalak, partisinin 2. Olağan İl Kongresine katılmak için Iğdır’a geldi.

  Özel bir düğün salonunda yapılan kongrede konuşma yapan Saadet Partisi Genel Başkanı Mustafa Kamalak, Türkiye’nin gerçek sorunlarının göz ardı edildiğini belirterek, yeniden büyük Türkiye’yi kurmak için yola çıktıklarını aktardı.

  YAŞANABİLİR BİR TÜRKİYE KURMAK İÇİN YOLA ÇIKTIK

  Türkiye genelinde seçim çalışmalarına başladıklarını ifade eden Kamalak, "Iğdır’dan başlamak üzere şehitler diyarı Anadolu’da yaşanılabilir bir Türkiye kurmak için yola çıktık. İlk hedefimiz budur. Bu ülkenin insanları, 35-40 yıldır birbirlerinin düşmanıymış gibi öldüler. Bu süre içinde şehitler diyarı Anadolu’muz, 50 binin üzerinde vatan evladını toprağa verdi. Milli Görüşün tek temsilcisi olarak bu gidişe dur demek için buradayız" diye konuştu.

  SİYONİSTLERE KARŞI MÜCADELE VERİYORUZ

  Kamalak, Çanakkale’de omuz omuza şehit düşen ataların torunlarının, bugün birbirine düşman kesildiğini savundu. Bu durumun gerçekleşmesinde emperyalist güçlerin rol oynadığını vurgulayan Kamalak, "Tam bir asır önce Çanakkale’de bu ülkenin tüm fertleri, yabancılara karşı birbirlerini siper ederek savaştı. Türk, Kürt, Laz, Çerkez hepsi beraber savaştı. Buna rağmen bir yolunu bularak bu ülkenin evlatlarını birbirlerine düşman etmeye çalıştılar. Ne yazık ki büyük ölçüde başarı sağladılar. Artık bu oyunu bozmak için tüm Anadolu’yu adım adım dolaşıyor ve siyonistlere karşı mücadele veriyoruz" dedi.

  ÜLKENİN GERÇEK GÜNDEMİ TERÖR DEĞİLDİR

  Kamalak, "Her şeyden önce bu ülkede yaşayan tüm etnik unsurlar ve mezhepler kardeştir. Hepimizin Rabbi bir, peygamberi bir, kitabı bir, kıblesi birdir. O halde bu mücadele niçin? Bu ülkenin gerçek gündemi terör değildir, gerçek gündem işsiz durumdaki gençlerimizdir. Açlık sınırının bin 450 lira olduğu ülkemizde 950 lira asgari ücret verilmesi kabul edilemez. İşte bu sorun, ülkemizin gerçek gündemidir. Milyonlarca insanımız, açlık sınırının altında asgari ücretle yaşam savaşı veriyor. Adaletsizlik, hukuksuzluk ve yolsuzluk ne yazık ki TBMM’ye kadar vardı. Türkiye’nin gerçek gündemi, bu yolsuzlukların, bu usulsüzlüklerin ve iddiaların üzerine gitmektir” dedi.


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir