Dolar
6.8638
-0.0029%
Euro
7.8459
0.2542%
Altın
1809.92
0.0254%
Borsa
117741.1
-0.5553%
G. Altın
399.958
0.1394%
Bitcoin
63241.23
-0.7793%
23ºC
İstanbul
Bulutlu ve güneşli 23 C
  Mustafa Sarıgül Hakkari'de İZLE

  Mustafa Sarıgül Hakkari'de İZLE

  Mustafa Sarıgül, Hakkari'nin Durankaya Beldesi'nin bağımsız Belediye Başkanı Fatih Keskin'i ziyaret etti.
  • 26.06.2014 - 17:45
  Mustafa Sarıgül Hakkari'de İZLE

  Mustafa Sarıgül Hakkari'de İZLE #1

  Uçakla Van’a buradan da karayolu ile Hakkari’ye geçen Şişli Belediyesi eski Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül, Durankaya Beldesi’nin bağımsız Belediye Başkanı Keskin tarafından 100 araçlık konvoyla karşılandı.

  Mustafa Sarıgül Hakkari'de İZLE

  KONVOYDAKİ KİŞİLERLE TEK TEK TOKALAŞTI

  Sarıgül, burada kendisini karşılamaya gelen ve sıraya dizilenlerle tek tek tokalaştıktan sonra konvoy halinde Durnakaya Beldesi’ne geçti. Sarıgül, Durunkaya Beldesi Belediyesi önünde yaklaşık 2 bin kişi tarafından alkışlarla kaşılandı. Sarıgül, kendisi için kesilmek istenen kurbanlık koçun da kesilmesine izin vermedi. Sarıgül, daha sonra Belediye Başkanı Keskin’in makamına geçerek bir süre görüştü.

  DOĞU'NUN BARIŞ ELÇİSİ OLARAK NİTELENDİ

  Durankaya Belediye Başkanı Fatih Keskin, "Aile dostum" olarak nitelendirdiği Mustafa Sarıgül’ün "Doğunun barış elçisi" olduğunu ve beldelerini ziyaret ettiği için son derece memnun olduklarını söyledi. Sargül, kendisini "Barış elçisi" olararak nitelendiren Keskin’e teşekkür ederken bu ağır görevi yerine getirmek için gerekeni yapacaklarını belirtti.

  Mustafa Sarıgül Hakkari'de İZLE #2

  Mustafa Sarıgül Hakkari'de İZLE #3

  "EN BÜYÜK ARZUM BARIŞ KÖPRÜSÜ"

  Mustafa Sarıgül, şöyle konuştu;

  "Dün Hatay’daydım, bugün Hakkari’de, Durankaya beldemizdeyim. Yarın bu saatlerde Edirne’de olacağım. En büyük arzum barış köprüsünü en güzel şekilde Türkiye’nin doğusun, batısında, kuzeyinde güneyinde de en güzel şekilde oluşturabilmektir. Hakkari’deki enerjinin, Trabzonda, Rize’de, Artvin’de aynı şekilde olmasını, Hakkari Durankaya’daki enerjinin İzmir’de, Mersin’de aynı şekilde olmasını çok arzu ediyorum.

  "DÜN YANLARINDAYDIM, BUGÜN DE YANLARINDAYIM"

  Sevgili Fatih Keskin burada kutluyorum. Baba dostu olarak burada bulunmaktan büyük mutluluk duyuyorum. Efsane başkanımız Abdurrahman Keskin’e, eski milletvekili kardeşim Cumhur Keskin’e Allahımdan rahmet diliyorum. Mekanları cennet olsun. Keskin ailesinden Fatih Keskin’in böyle bir göreve gelmesi benim için büyük bir gurur kaynağı. Dün Yanlarındaydım, bugün de yanlarındayım. Yarın da yanlarında olacağım.

  Mustafa Sarıgül Hakkari'de İZLE #4

  "ANNELER AĞLAMASIN"

  Silahlar gitsin, barış, kardeşlik gelsin. Kardeşlik köprüsü en iyi şekilde kurulsun. Artık anneler ağlamasın. Artık anneler, evlatlar mutlu olmasını istiyorum."

  "HEPİMİZİN GÖREVİ BU ADAYIN ETRAFINDA KENETLENMEK"

  Sarıgül, CHP ve MHP’nin desteklediği Cumhurbaşkanı adayı Ekmeleddin İhsanoğlu’na ilişkin soru üzerine, şöyle dedi;

  "Başından beri hep söyledim. Keşke her siyasi parti kendi adayını çıkarsaydı. İkinci tura kalırsa zaten ikinci turda çatı aday oluşuyor. Ama CHP’nin çıkarmış olduğu aday artık bellidir. Hepimizin görevi bu adayın etrafında kenetlenmek ve adayı seçtirmek için elimizden gelen çalışmayı yapmak."

  Mustafa Sarıgül kimdir

  Mustafa Sarıgül ile ilgili tüm haberler 

  Mustafa Sarıgül Hakkari'de İZLE #5


  Görüş Bildir