Petrol
112.53
2.25%
Euro
17.8272
-2.47%
Dolar
16.8844
-2.70%
Altın
992.35
-2.31%
Borsa
2554
0.43%
Bitcoin
362.217
-0.05%
23ºC
İstanbul
Çoğunlukla açık 23 C

  Oktay Vural'dan Kadir İnanır esprisi

  MHP'li Vural, akil adamlarla ilgili soruya bilindik bir espriyle yanıt verdi.
  • 25.03.2013 - 15:51
  Oktay Vural'dan Kadir İnanır esprisi

  Oktay Vural dan Kadir İnanır esprisi #1

  MHP Grup Başkanvekili Oktay Vural, Akil Adamlar Komisyonu'na ilişkin ismi komisyon üyeliği için geçen oyuncu Kadir İnanır'a atıfta bulunarak, "Zaten buna kim inanır diye soruyorlardı, Kadir İnanır" esprisini yaptı.

  "BOZDUR BOZDUR HARCA"

  Vural, TBMM'de düzenlediği basın toplantısında çözüm sürecini eleştirdi. Siyasiler için şeref ve haysiyetin harcanacak bir şey olmadığını belirten Vural, "Bizde bozdur bozdur harca. Biz bu fikrin haysiyet ve şerefini koruyarak geldik. Sen hangi şeref ve haysiyeti koruyarak buraya geldin? Öcalan ile bunlar ameliyat masası kurmuşlar. Devleti kesiyorlar, ülkeyi bölüyorlar" dedi.

  BUNLAR GÖZ BOYAMA

  Başbakan Erdoğan'ın PKK'nın silahı bıraktıktan sonra sürecin başlayacağı yönündeki sözlerini anımsatan Vural, "Silahları bıraktıktan sonra ne süreci? Bunlar göz boyamacı taktik. Pazarlıklar var, silah bırakma çulunu serdiler. Şimdi de İsrail çulunu seriyorlar. Bu süreç millete kış, PKK'ya bahardır" diye konuştu.

  KADİR İNANIR ESPRİSİ YAPTI

  Vural, basın toplantısında soruları da yanıtladı. İsrail'in özür dilemesi ile ilgili soru üzerine Vural, "Zamanlaması oldukça ilginç. Tarzan zorda, yetiş İsrail" dedi.
  Akil Adamlar Komisyonu'nun kurulmasına ilişkin bir gazetecinin 'Komisyonda Kadir İnanır gibi isimler var. Siz nasıl değerlendiriyorsunuz?' sorusuna espri ile karşılık veren Vural, "Zaten buna kim inanır diye soruyorlar, Kadir İnanır" dedi.


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir