Petrol
114.67
0.76%
Euro
17.4356
-0.67%
Dolar
16.6445
-0.23%
Altın
971.06
-0.52%
Borsa
2402
-3.55%
Bitcoin
337.516
-2.75%
27ºC
İstanbul
Kısmen güneşli 27 C
  Önder Sav'dan ilk açıklama

  Önder Sav'dan ilk açıklama

  Önder Sav, "CHP'nin genlerinde haksızlığa direniş var" dedi.
  • 26.02.2012 - 14:10

  Önder Sav dan ilk açıklama #1

  CHP 16. Olağanüstü Kurultayı'nın yapıldığı Ankara Arena Kapalı Spor Salonu'na, Deniz Baykal ile birlikte kendisine yakın bazı milletvekilleri katılmadı.

  OTELDE TOPLANDILAR

  Kurultay salonuna gelmeyen milletvekillerinin arasında Antalya Milletvekili Osman Kaptan, Antalya Milletvekili Arif Bulut, Aydın Milletvekili Metin Lütfi Baydar yer aldı. Bu arada CHP'de muhaliflerin Ankara'da bir otelde toplandığı öğrenildi.

  Videoyu izlemek için tıklayın...

  MUHALİFLERDEN AÇIKLAMA

  CHP 16. Olağanüstü Kurultayı'na gitmeyen Önder Sav, bir basın toplantısı yaparak, CHP'ye ateş püskürdü. 

  Sav, "İmza verenler başları dik duracak. Kimse Cumhuriyet'in değerleri ile oynayamaz." dedi.

  İşte Önder Sav'ın o açıklamaları:

  SEL GİDER KUM KALIR

  Başka partide yer alan ve bir günde CHP'ye katılan Bülent Kuşoğlu, Sinan Aygün, Aydın Ayaydın gibiler devrimci olacak ben statükocu olacağım öyle mi! Yazıklar olsun bunu söyleyenlere. Bizim gibiler partiden kopacaklarmış gibi, partiden ayrılacakmışız gibi açıklamalar yapıyorlar. Yağma yok arkadaşlar onlar misafir biz ev sahibiyiz. Sel gider kum kalır.

  CHP'NİN KAHRAMANLARI

  İmza için yola çıkan 362 sayısına ulaşan arkadaşlarımızı CHP'nin kahramanları olarak görüyorum. Bugünkü kurultay imza verenler olmasaydı olacak mıydı? Bugünkü kurultayın temelinde imza veren arkadaşlarımızın emeği vardır. Bir belediye başkanımıza genel başkan yardımcısı telefon ediyor, "Sen 2014'te belediye başkanı olmaya düşünmüyor musun?" diyor. Arkadaşımız çok manidar bir cevap veriyor "Benim oyuma karışamazsınız" diyor. Tehditle gerçek CHP'lilerin iradesi saptırılamaz.


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir