Petrol
94.73
-1.93%
Euro
18.2241
-0.20%
Dolar
18.1075
0.16%
Altın
1.019
-0.21%
Borsa
301
0.00%
Bitcoin
392.766
-8.17%
28ºC
İstanbul
Çoğunlukla güneşli 28 C

  Polis BDP'li Tuğluk'a öyle bir yanıt verdi ki - İzle

  Operasyonu protesto etmek isteyen BDP’liler dağa gitmek istedi ancak..
  • 20.12.2011 - 08:36
  Polis BDP'li Tuğluk'a öyle bir yanıt verdi ki - İzle

  Polis BDP li Tuğluk a öyle bir yanıt verdi ki - İzle #1

  Diyarbakır'ın Dicle ile Elazığ'ın Arıcak ilçeleri arasındaki Görese Dağı'na kış üstlenmesine gelen PKK'lılara yönelik operasyonlar aralıksız devam ediyor.

  BDP KONVOYUNA POLİS ENGELİ

  Operasyonları protesto eden BDP'liler, dün dağa çıkmak istedi. Sabah saatlerinde BDP Diyarbakır il başkanlığı önünde toplanan ve aralarında Demokratik Toplum Kongresi (DTK) Genel Başkan Yardımcısı ve Van Milletvekili Aysel Tuğluk, BDP Diyarbakır Milletvekili Nursel Aydoğan, BDP Bitlis Milletvekili Hüsamettin Zendellioğlu'nun da aralarında bulunduğu partililer, 30 araçlık konvoy ile Dicle ilçesine doğru hareket etti. Ancak konvoyun önü Diyarbakır çıkışındaki Üçkuyular mevkiinde polis tarafından kesildi. Burada yapılan kontrollerde 5 aracın evrakları eksik olduğu gerekçesiyle geçişine izin verilmedi.

  POLİS MEMURUNDAN ŞAŞIRTAN CEVAP

  Bu esnada polis ile BDP'li Tuğluk arasında ilginç bir diyalog yaşandı. Ceza kesen polislere tepki gösteren Aysel Tuğluk ''Müdür bey niye böyle yapıyorsunuz" sözleriyle sitem etti. Polis memuru Tuğluk'un bu sözlerine: "Biz bir şey yapmıyoruz. Siz yasayı çıkarıyorsunuz, biz de uyguluyoruz" yanıtını verdi. Bu yanıtı beklemeyen Tuğluk kısa süreli şaşkınlık yaşadı.

  İŞTE KAMERALAR ÖNÜNDE YAŞANAN O ANLAR


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir