Petrol
110.46
0.43%
Euro
16.9737
1.03%
Dolar
15.9371
0.41%
Altın
952.56
1.06%
Borsa
2389
0.71%
Bitcoin
484.909
1.87%
20ºC
İstanbul
Çoğunlukla güneşli 20 C
  Sarıgül Orduluların iftar yemeğine katıldı

  Sarıgül Orduluların iftar yemeğine katıldı

  30 Mart seçimlerinin ardından, Şişli Belediye Başkanlığı'nı da kaybeden Mustafa Sarıgül iftar yemeğinde Ordulularla buluştu.
  • 13.07.2014 - 10:40

  Sarıgül Orduluların iftar yemeğine katıldı #1

  Mustafa Sarıgül, AK Partili eski bakan İdris Naim Şahin ve Ertuğrul Günay'ın da katıldığı bir iftar yemeğinde buluştu. 

  İŞSİZ SARIGÜL İFTARDA

  30 Mart seçimlerinin ardından, başkanı olduğu Şişli Belediyesi'ni de kaybeden Mustafa Sarıgül bir dönem CHP Genel Başkanlığı için girişimlerde bulunmuş ancak Kılıçdaroğlu'nun yaptığı görevden almalarla birlikte Sarıgül'ün bu hamlesi boşa çıkarılmıştı. O günden sonra işsiz kalan ve çeşitli gezilerde bulunan Sarıgül son olarak İstanbul'daki Orduluların düzenlediği iftar yemeğine katıldı. 

  İDRİS NAİM ŞAHİN VE GÜNAY EŞLİK ETTİ

  Sarıgül'e iftarda AK Parti'den istifa eden eski bakan İdris Naim Şahin ve yine AK Parti'den istifa edip Cemaat tarafına geçen Ertuğrul Günay eşlik etti. 

  MERKEZ PARTİSİ'NE Mİ GEÇİYOR

  Sarıgül'ün İdris Naim Şahin ve Ertuğrul Günay'la iftarda buluşması akla Sarıgül'ün Merkez Partisi'ne geçeceği yorumlarını getirdi. Hatırlanacağı üzere Sarıgül, 30 Mart yenilgisinin ardından Ankara'ya oynamış, CHP Genel Merkezi'ne adım atmanın yollarını aramıştı. Ancak Kılıçdaroğlu'nun, Sarıgül'e yakın olan Adnan Keskin'i yönetimden uzaklaştırmasıyla bu hamle boşa çıkarılmıştı.

  Bir süre önce kurulan Merkez Partisi'nin, AK Parti'den istifa eden ve aralarında Hakan Şükür, İdris Naim Şahin, Ertuğrul Günay gibi isimlerin bulunduğu bir grup milletvekilin bünyesine katacağı yönünde haberler çıkmıştı. 

  Sarıgül Orduluların iftar yemeğine katıldı #2


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir