Euro
10.8277
0.72%
Dolar
9.2893
0.84%
Altın
533.45
1.07%
Borsa
1.43
-0.22%
Bitcoin
613.615
2.87%
15ºC
İstanbul
Güneşli 15 C
  Şişli Belediye Meclisi'nin Ocak ayı oturumu gergin geçti

  Şişli Belediye Meclisi'nin Ocak ayı oturumu gergin geçti

  Şişli Belediye Meclisi Ocay ayı oturumunda meclis üyeleri vatandaşla tartıştı, oturumu Başkan Hayri İnönü tek başına izledi.
  • 05.01.2015 - 15:18

  Şişli Belediye Meclisi nin Ocak ayı oturumu gergin geçti #1

  Şişli Belediye Meclisi'nin Ocak ayı oturumuna Şişli Belediye Başkanı Hayri İnönü ile eski başkan Mustafa Sarıgül'ün oğlu Emir Sarıgül arasında yaşanan ve savcılığına intikal eden gerginlik damgasını vurdu.

  MECLİS ÜYELERİYLE VATANDAŞLAR TARTIŞTI

  Emir Sarıgül'ün istifasının ardından ilk kez toplanan belediye meclis toplantısını izlemeye gelenler salona sığmadı, bazı kişiler oturumun bitmesini dışarıda ve koridorlarda bekledi. Kalabalık ve gergin ortam nedeniyle meclis üyeleri ve vatandaşlar arasında zaman zaman tartışmalar yaşandı.

  Şişli Belediye Meclisi nin Ocak ayı oturumu gergin geçti #2

  BAŞKAN HAYRİ İNÖNÜ TEK BAŞINA İZLEDİ

  Şişli Belediye Başkanı Hayri İnönü, aylık olağan meclis toplantısını en ön sıradan tek başına izledi. İnönü'nün hemen yanıbaşında bulunan sıraya oturan Emir Sarıgül'e belediye meclis üyesi Ahmet Yazıcı eşlik etti. Denetim Komisyonu'nun belirlendiği oturumda, Emir Sarıgül'ün boşalttığı koltuğa açıktan atanan avukat Uğur Ertan Dinçer ile Erdoğan Yıldız başkan yardımcısı olarak görevlendirildi.

  Şişli Belediye Meclisi'nin Ocak ayı oturumu gergin geçti İZLE

  Şişli Belediye Meclisi nin Ocak ayı oturumu gergin geçti #3

  GÖZGÖZE DAHİ GELMEDİLER

  Oturumun ardından sıralarından kalkan Emir Sarıgül ve Hayri İnönü birkaç adım yakınlaşsa da gözgöze dahi gelmeden salondan ayrıldı.

  "ŞİŞLİ'DE YENİ BİR DÖNEM BAŞLADI"

  Şişli Belediyesi binasından ayrılan Sarıgül, gazetecilerin sorularına yanıt vermeden arabasına binerek uzaklaştı. Hayri İnönü'nün de konuyla ilgili olarak sözlü bir açıklama yapmadı ancak yaptığı yazılı açıklamada, "Şişli Belediyesi durmaz. Hiç kimse merak etmesin çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor. 30 Mart'ta Şişli'de yeni bir dönem başladı. Belediyemiz 2015 ile birlikte çalışmalarına devam ediyor" ifadelerine yer verdi.

  İsmet kim ki capsleri -GALERİ

  Şişli Belediye Meclisi nin Ocak ayı oturumu gergin geçti #4


  İlginizi Çekebilir


  Görüş Bildir