Petrol
99.39
0.16%
Euro
18.5302
-0.01%
Dolar
17.9526
0.08%
Altın
1.031
-0.12%
Borsa
2868
0.00%
Bitcoin
430.900
-0.98%
22ºC
İstanbul
Açık 22 C
  Süheyl Batum'dan CHP'lilere ağır eleştiri

  Süheyl Batum'dan CHP'lilere ağır eleştiri

  CHP'den ihraç edilen Eskişehir Milletvekili Süheyl Batum, canlı yayında Kemal Kılıçdaroğlu ve partililere ağır eleştirilerde bulundu.
  • 16.12.2014 - 19:30

  Süheyl Batum dan CHP lilere ağır eleştiri #1

  Emine Ülker'le birlikte CHP'den istifaların süreceğini söyleyen ve disipline sevk edilen Süheyl Batum, partiden ihraç edilmişti. Habertürk Ana Haber'e konuk olan Süheyl Batum, Balçiçek İlter'in sorularını yanıtladı.

  "CHP, Atatürk'ün kurduğu Cumhuriyet partisidir. Kılıçdaroğlu ile Bekaroğlu'nun partisi değil" diyen Batum, CHP'lilere ve Kemal Kılıçdaroğlu'na ağır eleştirilerde bulundu. Batum şunları söyledi;

  "SİLİVRİ'YE GİTMEZSEK BİZ İKTİDAR OLACAĞIZ" DEDİLER

  "5 sene önce Balyoz, Ergenekon, Oda TV davası için o zaman Erdoğan'ın söylediğini şimdi Davutoğlu söyledi. Bakın bugün de aynı şey, Ergenekon'u hatırlayın: Çarşı grubuna dava açıldı. Ne dediler, 'Efendim hükümete darbe yapıyor.' Bakın bugün de aynı şeyleri yaşıyoruz. CHP'ye bağlayacağım bunu. Bir farkla, o gün bunları söyleyenler, dokunulmaz diyenlerin içinde Cemaat grubunun tamamı vardı. "Ne var diyorlardı, insanlar dokunulmaz mı gazeteciler dokunulmaz mı içeri girsin diyorlardı. Bir de CHP'den bazı arkadaşlar "Silivri'ye gitmezsek biz iktidar olacağız" diyorlardı. Şimdi aynı şeyin ikinci boyutu. "

  Süheyl Batum'dan CHP'lilere ağır eleştiri İZLE

  HİÇBİR CHP'LİNİN AH YAZIK DEMEYE HAKKI YOKTUR

  30 Mart'ta CHP, cemaat ile ittifak yaptı mı sorusuna ise, "Şimdi bunu bilmiyorum ama şunu söyleyebilirim. Bana göre, CHP'nin ne genel başkanına ne herhangi bir üyesine ne de bir milletvekiline şunu dememesi gerektiğini düşünüyorum. Bu oyunları kuran adamların içerisinde o zaman hakimler ve savcılar için CHP'nin devletin bu şerefli savcılarına o Zekeriya Öz'lere falan devletin vatansever savcılarına kumpas kuruluyor demeye bana göre hiç bir CHP'linin hakkı yoktur. Kumpası yaptılar,içeri girdiler. Hiçbir CHP'linin bunu görmeden 'Ah yazık.. vatansever insanları içeri aldılar' demeye hakkı yoktur" yanıtını verdi.

  Süheyl Batum dan CHP lilere ağır eleştiri #2

  Süheyl Batum CHP'den ihraç edildi haberiSüheyl Batum dan CHP lilere ağır eleştiri #3


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir