Petrol
112.22
1.12%
Euro
17.5388
0.07%
Dolar
16.5432
0.10%
Altın
972.3
0.36%
Borsa
2529
-0.97%
Bitcoin
349.920
1.64%
21ºC
İstanbul
Çok bulutlu 21 C

  Süleyman Soylu'dan Demirtaş'a: Bu adam uslanmayacak

  Çalışma Bakanı Süleyman Soylu, Demirtaş'ın Genelkurmay hakkındaki iddialarıyla ilgili ilgili "Bu adam uslanmayacak" dedi.
  • Ajanslar
  • 30.01.2016 - 19:21
  Süleyman Soylu'dan Demirtaş'a: Bu adam uslanmayacak

  Süleyman Soylu dan Demirtaş a: Bu adam uslanmayacak #1

  Varto ilçesindeki temaslarının ardından Muş'a gelen Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, İl Jandarma Komutanlığına ziyarette bulundu. İl Jandarma Komutanı Pilot Kurmay Albay Osman Nuri Çevik tarafından karşılanan Bakan Soylu, askerleri selamladı. Daha sonra askerlerle yemekte bir araya gelen Soylu, onlarla sohbet etti.

  İl Jandarma Komutanlığı ziyaretinin ardından Vali Seddar Yavuz ve Belediye Başkanı Feyat Asya'yı makamlarında ziyaret eden Soylu, belediye ziyaretinde gazetecilerin sorularını yanıtladı.

  DEMİRTAŞ'IN GENELKURMAY AÇIKLAMASI SORULDU

  HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş'ın, katıldığı bir televizyon programında, "Hükümetin Genelkurmay'a operasyonlarda tank kullanılması talimatı verdiği" yönündeki açıklamaları hakkındaki soru üzerine Soylu, şunları söyledi:

  "BU ADAM USLANMAYACAK"

  "Hem insanımı hem ülkemin huzurunu tahrik etmek istiyor. 6-7 Ekim olaylarında yaptığı yetmemiş ve daha sonra ortaya koymuş oldukları yetmemiş gibi Türkiye'mi, benim güzel insanımı dünyaya an be an şikayet etmesi yetmemiş gibi şimdi başka bir senaryonun altına imza atıyor. Bu adam uslanmayacak. Bunun tek karşılığı budur.

  "YAPTIKLARININ ZARARI ÜLKEMİZE, İNSAMIZA DOKUNUYOR"

  Yaptıklarının zararı ülkemize, insamıza, 79 milyonumuza dokunuyor. Maalesef ülkemizin itibarını yalanlarla bir şekilde azaltmaya, ortadan kaldırmaya gayret gösteriyor"


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir